Jak zapinać dziecko w foteliku? Ekspert pokazuje prosty test

2022-01-17 14:35
Jak zapinać dziecko w foteliku? Ekspert pokazuje prosty test
Autor: Getty images Jak zapinać dziecko w foteliku? Ekspert pokazuje prosty test

Fotelik samochodowy to jeden z najważniejszych zakupów podczas kompletowania wyprawki. Zapewnia dziecku bezpieczeństwo, a nawet ratuje życie. O takich właśnie przypadkach opowiada nasz ekspert z fundacji Fotelik.info.pl, który przy okazji wyjaśnia, jak prawidłowo zapinać dziecko w foteliku zwłaszcza zimą, gdy jest opatulone w kombinezon.

Paweł Kurpiewski z fundacji Fotelik.info opowiada historie dzieci, których życie i zdrowie zostały uratowane dzięki dobrym fotelikom, ich prawidłowemu montażowi i dzięki prawidłowym zapięciu dziecka w foteliku.

Nasz ekspert pokaże ci też prosty test, dzięki któremu sprawdzisz, czy malec jest dobrze zapięty w foteliku. Zobacz koniecznie, jak zapinać dziecko w foteliku zimą, gdy jest ubrane w kombinezon i posłuchaj mrożących krew w żyłach historii o fotelikach, które uratowały dzieciom życie.

Jak zapinać dziecko w foteliku?

Chcesz posłuchać innych historii związanych z fotelikami dla dzieci? Zobacz film o tym, czy warto kupować fotelik na lata?

Czytaj równieżIsofix - czym jest i czy warto mieć fotelik z Isofix?

Fotelik samochodowy 0-13 kg. Jaki fotelik dla niemowlaka? Nasz ranking 2021

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza