11 listopada o tej godzinie możesz spełnić swoje marzenia. Chodzi o "anielskie wibracje"

2023-11-09 15:28

Imieniny miesiąca, to zdaniem numerologii zawsze czas o wyjątkowej energii. W listopadzie, dzień ten jest o tyle wyjątkowy, że składa się z liczb mistrzowskich. Gdy dodamy do tego najkorzystniejszą zdaniem numerologów godzinę dnia, czyli 11:11, otworzyć można portal do... spełniania marzeń. O co dokładniej chodzi?

Anielskie wibracje będą miały na nas wpływ tego listopadowego dnia.
Autor: Getty Images Anielskie wibracje będą miały na nas wpływ tego listopadowego dnia.

Zdaniem numerologów liczba 11, czyli liczba mistrzowska, taka jak 22, 33, czy 88 to liczba niezwykłej mocy, najbardziej nietuzinkowa ze wszystkich liczb, które mogą mieć wpływ na życie człowieka. Jako jedyna pojawia się zarówno w kalendarzu rocznym, jak i w godzinach zegara w formie imienin liczby.  Najbardziej niezwykłym numerologicznie momentem ma być zatem 11 listopada o godzinie 11:11. Co się wtedy wydarzy?

Dowiedz się: Wystarczy 5 minut i wyobraźnia. To, co widzisz, mówi wiele o twojej osobowości

Plac zabaw: “Idealny tata? To mój mąż” - jak kobiety postrzegają partnerów jako ojców

Przeczytaj: Ostatnia cyfra w roku urodzenia powie, jakim jesteś człowiekiem. Oznacza twój żywioł

"Anielskie wibracje" i "magiczny portal" 11 listopada o 11:11

Wszyscy numerolodzy są zgodni, że godzina 11:11 to najbardziej magiczny moment dnia, w którym jesteśmy poddani "anielskim wibracjom". Uważa się, że każdy, kto widzi tę godzinę na zegarku dostaje znak od wszechświata, że mu sprzyja i prowadzi w pozytywnym kierunku.

Ta godzina w połączeniu z datą 11 listopada ma otwierać wyjątkowy energetyczny portal, który zdaniem ezoteryków może otwierać przed nami możliwość spełniania marzeń. By pomóc sobie w realizacji pragnień, wystarczy zrobić kilka prostych rzeczy.

Wystarczą pozytywne myśli i wiara

Co zrobić, by dopomóc realizacji swoich marzeń? Zdaniem wróżek, wystarczy uwierzyć. 11 listopada o godzinie 11:11 mamy szansę na spełnienie swoich myśli. To moment, w którym są największe szanse na to, by doszło do tzw. prawa przyciągania zwanego też prawem manifestacji. Na czym ono polega?

Przed 11 listopada warto porzucić negatywne myślenie, zadbać o swój komfort i nastroić się pozytywnie, zapominając o żalach i smutnych wspomnieniach. Potem, warto planować kolejny rok i najbliższe plany, a mając je poukładane w głowie - 11 listopada o 11:11 uwierzyć, że uda nam się je zrealizować. Ten czas to też dobry moment na stworzenie mapy marzeń, która poukłada nam w głowie nasze cele i plany. 

Warto jednak wiedzieć, że zdaniem numerologów, z siły liczby 11 najbardziej skorzystają ludzie, którzy rzeczywiście wierzą w jej moc. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza