10-miesięczna dziewczynka ROZŚMIESZA RODZICÓW. Co robi? [FILM]

2014-06-04 16:28

Zwykle to rodzice zabawiają swoje maleńkie dzieci. W rodzinie mieszkającej w Orlando w USA jest odwrotnie - to dziesięciomiesięczna dziewczynka umila czas rodzicom. Co takiego robi, że nieustannie się śmieją?

Niemowlę
Autor: x-news Zwykle to rodzice zabawiają swoje maleńkie dzieci. W rodzinie mieszkającej w Orlando w USA jest odwrotnie - to dziesięciomiesięczna dziewczynka umila czas rodzicom. Co takiego robi, że nieustannie się śmieją?

Przeważnie do dziesięciomiesięcznego niemowlaka rodzice gruchają, bawią się z nim grzechotkami, czytają książeczki, opowiadają bajki. W rodzinie zamieszkującej w Orlando na Florydzie dziewczynka nie potrzebuje takich rozrywek. Co więcej - to ona zabawia swoich rodziców!

Dziesięciomiesięczne niemowlę odpoczywało w łóżeczku, kiedy przyszedł tata i postanowił zburzyć panujący spokój. Dziewczynka leżała z odkrytym brzuszkiem, więc tata poprosił, aby nim potrząsnęła. Mała się uśmiechnęła, po czym... udowodniła, że taniec brzucha ma we krwi!

Zobaczcie, co takiego zrobiła, że rodzice śmiali się do rozpuku!

Agencja TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza