505 CIĘŻARNYCH wspólnie ĆWICZYŁO JOGĘ. Pobiły rekord Guinnessa [FILM]

2014-06-10 12:18

505 kobiet w ciąży umówiło się na wspólne ćwiczenie jogi w parku w Changshu. Nie dość, że wszystkie przyszły, to jeszcze ćwiczyły razem ponad 37 minut! Chinki pobiły tym samym rekord Guinnessa w ćwiczeniu jogi w ciąży.

Joga w ciąży
Autor: x-news Joga wzmacnia mięśnie kręgosłupa i miednicy, które w czasie porodu będą musiały pracować ze zdwojonym wysiłkiem, uczy prawidłowego oddychania i relaksuje.

Ćwiczenie jogi w ciąży to znakomity pomysł. Joga wzmacnia mięśnie kręgosłupa i miednicy, które w czasie porodu będą musiały pracować ze zdwojonym wysiłkiem, uczy prawidłowego oddychania i relaksuje. Dobrze wpływa na rozwój płodu, minimalizując ryzyko przedwczesnego porodu czy też przenoszenia ciąży.

Czytaj również: 7 powodów, dla których warto ćwiczyć JOGĘ W CIĄŻY

Zdają sobie z tego sprawę Chinki, które nie rezygnują z aktywności fizycznej i ćwiczą jogę w ciąży. W Changshu kobiety postanowiły umówić się na wspólne ćwiczenia. Przyszło ich aż... 505.

Chinki przyszły jednakowo ubrane. Rozłożyły maty w parku i przygotowały się do ćwiczeń. Wspólnie ćwiczyły jogę przez 37 minut i 28 sekund, pobijając tym samym rekord Guinnessa!

Zobaczcie FILM:

x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza