Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła i pokazała córeczkę. "Czuję się heroską"

2021-07-30 11:27

W czwartek aktorka ogłosiła, że jej druga córeczka jest już na świecie, a mąż okazał się dla niej ogromnym wsparciem podczas porodu. Jakie imię wybrali dla dziecka? Zobacz zdjęcie ze szpitala.

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła i pokazała córeczkę. Czuję się heroską
Autor: Getty images Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła drugie dziecko

Agnieszka Kaczorowska-Pela na początku tego roku potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Aktywna na Instagramie aktorka relacjonowała przygotowania na pojawienie się na świecie rodzeństwa Emilki, starczej córeczki pary. Fani aktorki i tancerki mogli zobaczyć nie tylko łóżeczko pociechy, lecz także kosmetyki, które poleca.

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest aktywna także w serwisie YouTube, gdzie prowadzi kanał "Będę mamą". Nie tylko opowiada o przygotowaniach do porodu i własnych przemyśleniach dotyczących macierzyństwa, lecz także zaprasza do rozmowy ekspertów. Jednym z jej gości była położna Aleksandra Kopras, która opowiedziała o tym, jak wygląda poród w wodzie.

W czwartek 29 lipca br. na Instagramie aktorki pojawił się post ze zdjęciem, na którym widać szczęśliwą mamę Gabrysi, która tuli córeczkę w ramionach.

Dumni rodzice nie zdecydowali się jednak na pokazanie twarzy dziewczynki. W opisie zdjęć znalazły się za to ważne słowa na temat porodu i wsparcia partnera.

"To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa. W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie!"- napisała Agnieszka Kaczorowska-Pela.

5 błędów, których nie można popełnić na porodówce

Gwiazda przyznała, że drugi poród był zupełnie inny niż pierwszy. Podziękowała nie tylko swojemu mężowi, lecz także położnej, która wspierała rodziców w tym ważnym przedsięwzięciu. Aktorka zdradziła, że jej córeczka przyszła na świat w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. 

Kilka dni temu szczęśliwi rodzice świętowali 2. urodziny córeczki Emilki. Wszystko wskazuje więc na to, że od przyszłego roku będą mogli wyprawiać dziewczynkom wspólną imprezę urodzinową, bo mała Gabrysia także będzie obchodzić je końcem lipca.

Jak wygląda poród naturalny? Zobacz niesamowite zdjęcia z sali porodowej:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza