Agnieszka Radwańska pokazała najnowsze zdjęcie synka. Już planuje jego przyszłość?

2022-05-27 9:57
Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram/agnieszkaradwanska

Agnieszka Radwańska pochwaliła się nowymi zdjęciami swojego synka, dwuletniego już Kubusia. Dwa lata w życiu mamy czasami trwają długo, ciągnąc się w oczekiwaniu na kolejne postępy w rozwoju malucha. Cudze dzieci zdają się rosnąć o wiele szybciej. Dlatego fani byłej tenisistki są zdziwieni. "Jaki już duży" - komentują licznie. Inni już wróżą mu karierę sportową.

Była gwiazda tenisa Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową w 2018 roku. Dwa lata później została mamą. Przy nowej roli zastopowała także karierę w show-biznesie, która swego czasu nabierała rumieńców, zwłaszcza po jej udziale w Tańcu z gwiazdami.  Teraz Radwańska skupia się głównie na macierzyństwie. Kadry z jej szczęśliwego życia rodzinnego tym bardziej więc cieszą jej fanów. 

Przeczytaj też: Ciężarne gwiazdy - jak przygotowują się do porodu w trudnym czasie?

Mamą być - podpisała zdjęcie Radwańska.

Fani zwrócili uwagę na to jak wyrósł mały Jakub, który przyszedł na świat w 2020 roku. Część z internautów, stęskniona za wyczynami sportowymi Radwańskiej, już zastanawia się, czy syn pójdzie w jej ślady:

  • Ciekawe czy będzie grał w tenisa
  • Gratulacje, ciekawe czy pójdzie w ślady mamy i również ukończy AWF. Pozdrawiam
Agnieszka Radwańska przeszła PORAŻAJĄCĄ METAMORFOZĘ. Już nie wygląda tak samo, będziecie w szoku!

Przeczytaj: Anna Czartoryska w szczerych życzeniach na Dzień Mamy. "Jak ja potrzebowałam takiego wpisu"

W trakcie swojej kariery sportowej Radwańska osiągnęła niemałe sukcesy. Była finalistką Wimbledonu 2012, wiceliderką rankingu WTA, zwyciężczynią kończącego sezon turnieju WTA Finals w 2015 roku.

Po zakończeniu kariery, 29-letnia wówczas tenisistka, postanowiła zainwestować zgromadzone pieniądze w nieruchomości. W 2018 roku oddała do użytku swój pierwszy apartamentowiec – AGA Tenis Apartments w Krakowie. 

Od 5 lat Radwańska jest żoną Dawida Celta - ojca małego Kuby. 

Dowiedz się też: Są wypadki przy pracy, a to był wypadek przy macierzyństwie? Agnieszka Włodarczyk ma złamany nos

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza