Anna Czartoryska bez lukru o wakacjach z czwórką dzieci: „Udało mi się z pół godzinki poleżeć”

2022-08-01 10:21

Anna Czartoryska-Niemczycka spędza z rodziną wakacje w Juracie. W tym roku po raz pierwszy z 4 dzieci. Najmłodsza pociecha aktorki przyszła na świat w kwietniu tego roku. W mediach społecznościowych przyznała, że podróżowanie z 4 dzieci to duże wyzwanie, znacznie większe niż z 3.

Anna Czartoryska o wakacjach z 4 dzieci. „Udało mi się w tym tygodniu z pół godzinki poleżeć”
Autor: Instagram/@annaczartoryska_niemczycka Anna Czartoryska o wakacjach z 4 dzieci. „Udało mi się w tym tygodniu z pół godzinki poleżeć”

Anna Czartoryska-Niemczycka jest żoną Michała Niemczyckiego, z którym doczekała się 4 pociech: Ksawerego, Janiny, Antoniego i najmłodszego Stefana. Aktorka od lat przyznaje, że założenie dużej rodziny było dla niej wielkim marzeniem, co niewątpliwie już udało się osiągnąć. Życie z tak dużą gromadką dzieci to jednak duże poświęcenie, czego aktorka nie ukrywa. W mediach społecznościowych często odkrywa zarówno blaski jak i cienie swojego rodzicielstwa.

Przeczytaj: Anna Czartoryska gorzko o posiadaniu kilkorga dzieci: "Wydawało mi się, że robię im najwspanialszy prezent"

Najczęstsze błędy wychowawcze, które popełniają rodzice

„4 to jednak duużo więcej niż 3”

Aktualnie aktorka od kilku dni przebywa z dziećmi i mężem na wakacjach nad polskim morzem – w ukochanej Juracie. Zamiast wrzucać lukrowany widoczek z wczasów, postanowiła powiedzieć wprost, jak wyglądają podróże z taką gromadką.

- Matka Polka Plażowiczka… Nie wierzcie, jeśli Wam będą mówić, że trójka czy czwórka dzieci to już żadna różnica. 4 to jednak duuuużo więcej niż 3! Ale i tak udało mi się w tym tygodniu z pół godzinki poleżeć - napisała Anna Czartoryska-Niemczycka.

Widać jednak, że mimo dużego wysiłku, jaki trzeba włożyć w dopilnowanie czwórki pociech, nie traci poczucia humoru - swój post oznaczyła zabawnym hashtagiem #małesukcesy.

„Znalezienie wolnego czasu traktuję w kategoriach cudu”

Fani aktorki przyznały, że doskonale ją rozumieją.

„Dokładnie to samo usłyszałam, że nie ma różnicy między dwójką, a trójką. A dla mnie to jest ogromna różnica w ogarnianiu życia trójki”.

„Zgadzam się w 100 %. Przy trójce nadążałam z praniem, teraz przy 4 już nie a wieczorem nie wiem dlaczego nogi mi odpadają”.

„My jutro ruszamy z 3 nad morze, ja z maluchem pociągiem, reszta drużyny autem - logistyka level hard” - pisały w komentarzach.

Nie brakowało też licznych głosów z podziwem dla rodzicielskiego poświęcenia aktorki.

„Z całego serca podziwiam - dla mnie czasami ogarnięcie jednej przyklejonej do mnie jest kosmos, z 4 to wielkie ukłony”.

„Znalezienie wolnego czasu traktuję w kategoriach cudu” – zauważały.

Przeczytaj: Agnieszka Włodarczyk przyznaje, że kupuje ciuchy dla synka w lumpeksach. „Obrzydza was to czy luz?”