Anna Czartoryska gorzko o posiadaniu kilkorga dzieci: "Wydawało mi się, że robię im najwspanialszy prezent"

2022-04-01 9:30

Anna Czartoryska-Niemczycka ma już trójkę dzieci, a niebawem urodzi swoje czwarte. Jak każda mama wielodzietna, aktorka przeżywa rodzinne wzloty i upadki. Tym razem podzieliła się ze swoimi fanami przemyśleniem na temat relacji między rodzeństwem. Zgodzicie się z nią?

Anna Czartoryska-Niemczycka
Autor: Instagram/ @annaczartoryska_niemczycka Gwiazda mówi o tym, o czym myśli sporo rodziców wielodzietnych.

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki doczekali się już trójki dzieci - Ksawerego, Janiny i Antoniego. Para oczekuje teraz na czwartą pociechę, która urodzi się dosłownie na dniach. Czas tuż przed kolejnym porodem, najwidoczniej wzbudza w gwieżdzie reflekcję nad własną wielodzietnością i relacjami między swoimi dziećmi. Jak przyznaje szczerze na swoim Instagramie, uczucia między rodzeństwem nie zawsze są łatwe:

Widziałam różne akcje między nimi, i muszę przyznać, że nie do końca tak sobie to wyobrażałam, chociaż sama mam młodszego brata.

Przeczytaj: Wojewódzki się wygadał. Zdradził płeć swojego pierwszego dziecka

Ciężarna Hyży kopiuje styl Rihanny? Fanki podzielone: "myślałabym, żeby się nie przeziębić"

Jak wiele osób planujących rodzinę, aktorka także widziała wszystko w świetlanych barwach. Realne życie okazało sie jednak nieco dalsze od typowej sielanki.

Za każdym razem, gdy decydowałam się na rodzeństwo dla moich dzieci wydawało mi się, że robię im najwspanialszy prezent. Oni jednak często zdają się tego zupełnie nie doceniać.

Zobacz też: Lara Gessler w uroczym, rodzinnym filmiku informuje o kolejnej ciąży. Gratulujemy

Gdy jednak kłótnie między rodzeństwem milkną, jak w każdej rodzinie, u Niemczyckich też przychodzi czas, że dzieci stoją za sobą murem. I własnie w taki sposób, aktorka kończy swoje przemyślenia. 

Są jednak takie cudowne dni, gdy dzieci wymyślają sobie nawzajem zabawy, częstują się ciasteczkiem, wspierają się i motywują i to jest chyba największe szczęście jakie może spotkać rodzica.

Anna Czartoryska ma 38 lat, a z ojcem swoich dzieci, Michałem Niemczyckim od 9 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Aktorka znana jest z wielu ról teatralnych, kinowych, ale głównie z seriali - "Szpilki na Giewoncie", "Pensjonat nad rozlewiskiem", "Usta, usta", czy "Kowalscy kontra Kowalscy".

Całej rodzinie życzymy szczęśliwego rozwiązania i przywitania na świecie kolejnego dziecka!

Przeczytaj też: Victoria Beckham wznosi toast z 10-letnią córką. Fanka: "moja mama robiła tak samo..."

Zosia Zborowska przez "bąbelka" tak musi zaczynać dzień. Przydałoby się każdej mamie

Ta bitwa w "The Voice Kids" przejdzie do historii
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza