Autorka piosenki "Mam tę moc" odpowiedziała dziewczynce ze schronu

2022-03-08 14:05

Kilka dni temu świat obiegło nagranie dziewczynki, która śpiewa w schronie piosenkę z popularnej bajki o symbolicznym niemal tytule "Mam tę moc". Dziewczynce niespodziewanie odpowiedziała autorka utworu. Zobacz, co napisała!

Autorka piosenki odpowiedziała dziewczynce ze schronu
Autor: screen Facebook/Marta Smekhova

Marta Smekhova, to kijowianka, która od pierwszych dniach wojny przebywa w schronie. Wśród jej towarzyszy znalazła się kilkuletnia dziewczynka, którą autorka posta zachciała do zaśpiewania ulubionej piosenki. 

Dziewczynka chciała zaśpiewać w schronie

"Powiedziała mi, że poza rysowaniem naprawdę lubi śpiewać... i szeptem podzieliła się swoim marzeniem o chęci zaśpiewania na dużej scenie przed publicznością...- Więc o co chodzi? - mówię, - zorganizujemy to... widzisz kochanie ile tu jest ludzi? Dla nich będziesz śpiewać!!!- Tam głośno, nikt mnie nie usłyszy...- martwi się dziewczynka" - napisała pod nagraniem Marta Smekhova.

Mała Amelka, bo tak ma na imię dziewczynka, omyliła się. Jej śpiew mimo huku wystrzałów usłyszał cały świat, ponieważ nagranie, jak przyznaje na swoim facebooku Marta trafiło od Argentyny po Finlandię.

Autorka piosenki napisała do Amelii

Nagranie ze wzruszającym śpiewem w schronie dotarło również do autorów piosenki Kristen Anderson-Lopez i Roberta Lopeza.

"Kochana Dziewczynko z pięknym głosem. Mój mąż i ja napisaliśmy tę piosenkę jako część historii o uzdrowieniu rodziny w bólu. Sposób, w jaki to śpiewasz, jest jak czary, które wywołują światło w twoim sercu i leczą każdego, kto ją usłyszy. Śpiewaj dalej! Słuchamy!"

Chcesz posłuchać, jak Amelia śpiewała w schronie? 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza