Babcie zwariowały na wieść o trojaczkach. Ich reakcja chwyta za serca

2023-09-19 12:49

Ta para postanowiła nagrać reakcję babć na wieść o nowym w wnuku. Przygotowała jednak dla nich prawdziwą bombę – informację nie o jednym, a trójce pociech, które za kilka miesięcy przyjdą na świat. Obie słysząc to, zareagowały tak żywiołowo i pozytywnie, że rozczuliły tysiące internautów.

Babcie zwariowały na wieść o trojaczkach. Ich reakcja chwyta za serca
Autor: Instagram @jordanflom Babcie zwariowały na wieść o trojaczkach. Ich reakcja chwyta za serca

Rachel i Jordan Flom są już rodzicami 2-letniej dziewczynki. Pragnęli jednak dla niej rodzeństwa. Niestety druga ciąża Rachel skończyła się poronieniem. Para jednak nie ustawała w staraniach, by powiększyć rodzinę i los ją zaskoczył. Okazało się, że zamiast jednego dziecka kobieta nosi pod swoim sercem trojaczki. To było wielkie zaskoczenie dla nich i dla ich najbliżej rodziny. Reakcja babć na wieść o tęczowych trojaczkach mówi sama za siebie.

Jak przygotować plan porodu?

Babcie nie mogły uwierzyć na wieść o trojaczkach

Obie były poinformowane o tym fakcie osobno. Rachel powiedziała o tym swojej mamie pokazując jej zdjęcia z USG na komputerze w kuchni. Początkowo babcia nie zorientowała się, że na zdjęciach jest więcej niż jedno dziecko. Dopiero, gdy córka pokazała jej napis „dziecko A” i „dziecko B” zrozumiała, że dzieci jest więcej. Na tym jednak nie koniec niespodzianek, Rachel przewinęła ekran komputera w dół i pokazała jej fotografię „dziecka C”. W tym momencie babcia zaczęła krzyczeć entuzjastycznie z niedowierzania i dopytywać się, czy dobrze swoje dzieci zrozumiała. W tym momencie zarówno córka jak i zięć pokazali na swoich dłoniach po trzy palce.

Filmik z tym uroczym nagraniem polubiło na Instagramie ponad 756 tysięcy użytkowników. Byli oni pod wrażeniem radości i czułości, z jaką zareagowała kobieta na wieść o trójce wnucząt.

Mama Jordana z kolei o wnukach dowiedziała się na uroczystości ujawniającej płeć dzieci. Syn z synową do końca ukrywali przed nią, że spodziewają się więcej niż jednego dziecka. Kobieta przychodząc na przyjęcie była przekonana o jednym nowym wnuku. W miarę rozwoju sytuacji dochodziły do niej jednak pełne informacje. Gdy okazało się, że na scenę wkracza drugi symboliczny balon i już wiadomo, że dzieci będzie co najmniej dwójka, zaskoczona babcia wykrzykuje: „To najlepszy dzień w całym moim życiu!”. Przy trzecim zaś otwiera tylko usta ze zdziwienia i przytrzymuje się męża. W kolejnych kadrach widzimy, jak syn wręcza jej jeden z baloników wraz z igłą, by razem z nim i z synową przebiła go symbolicznie. Gdy z kolei okazuje się, że na świecie pojawi się trzech chłopców babcia znów wydaje okrzyki radości. Internauci byli pod wrażeniem relacji, jakie panują w tej rodzinie. Przyznali, że nie często się zdarza, by dziadkowie aż tak entuzjastycznie przyjmowali wiadomości o powiększeniu się rodziny.

Ciąża z trojaczkami, jak podkreśla Rachel, jest jednak ciążą wysokiego ryzyka, dlatego prosi wszystkich swoich obserwatorów o trzymanie kciuków i modlitwę. Poród planowany jest w styczniu 2024 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza