Bliźniaczki przyszły na świat, TRZYMAJĄC SIĘ ZA RĘCE [ZOBACZ FILM]

2014-05-12 15:58

Państwo Thistlethwaite spodziewali się jednojajowych bliźniaczek. Dziewczynki od początku ciąży były niezwykłe, ponieważ miały wspólne łożysko. W czasie porodu uczyniły jednak coś niesamowitego, co jeszcze nigdy nie zdarzyło się na sali porodowej. Jillian i Jienna przyszły na świat... trzymając się za ręce!

Bliźniaczki
Autor: materiały prasowe

Porody bliźniaków zdarzają się często. Bliźniaków, którzy mają wspólne łożysko i worek owodniowy - raz na 10 tysięcy ciąż. Takich, którzy przy porodzie trzymają się za ręce - jeszcze nigdy.

W Akron (Ohio) w USA przyszły na świat właśnie takie bliźniaczki. Rodzice już na etapie ciąży przeżyli zaskoczenie, dowiadując się, że w środku znajdują się dwie małe osóbki, a nie jedna. Nie spodziewali się jednak, że przeżyją jeszcze większą radość.

- Lekarz powiedział: "Mamy dwa serduszka". A mój mąż na to: "Jak to dwa?" - śmieje się mama. USG ujawniło, że w brzuchu kobiety rozwijają się bliźnięta jednojajowe. W dodatku ze wspólnym łożyskiem i workiem owodniowym, co zdarza się niezwykle rzadko. - Odbieram porody od 35 lat, a miałem dosłownie kilka takich przypadków. Mogę je policzyć na palcach jednej ręki - mówi lekarz.

Dziewczynki trzymały się za ręce

Ciąża od początku była zagrożona. Dzieci mogły udusić się pępowiną, mogło również dojść do okołoporodowych urazów. Sarah musiała leżeć w szpitalu, ale nie był to dla niej szczególny problem.

Udało się szczęśliwie dotrwać do rozwiązania. W czasie porodu kobiecie towarzyszyła kamera, która zarejestrowała niezwykłą scenę - dziewczynki przyszły na świat trzymając się za ręce! - To było niewiarygodne, patrzeć jak trzymają się za rączki i słyszeć ich płacz. To po prostu cud - mówi szczęśliwa mama.

Zobaczcie bliźniaczki, które urodziły się, trzymając się za ręce!

x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza