Chcesz wiedzieć więcej o porodzie? Pobierz poradnik Fundacji "Rodzić po ludzku"

2020-09-10 12:53

"Więcej niż poród" to nowa publikacja Fundacji "Rodzić po ludzku", która przeznaczona jest dla mam rodzących w okresie pandemii i nie tylko. Patronem e-poradnika jest serwis mjakmama24.pl, a jego czytelniczki mają szansę otrzymać e-poradnik za darmo.

Więcej niż poród
Autor: materiały prasowe

Po raz kolejny serwis mjakmama.pl ma zaszczyt współpracować z Fundacją "Rodzić po ludzku", organizacją, która od lat wspiera przyszłe i młode mamy w okresie ciąży, porodu i połogu.

W tym roku współpraca ta przebiega pod znakiem pandemii, którą poważnie odczuły właśnie kobiety oczekujące dziecka. To one musiały zrezygnować z porodów rodzinnych, to im najbardziej dokuczała samotność na oddziałach patologii ciąży i w pierwszych dniach macierzyństwa.

Owocem działań Fundacji "Rodzić po ludzku" w okresie pandemii jest e-poradnik „Więcej niż poród”, którego autorem jest położna Katarzyna Oleś.

"Pisanie takiego poradnika w czasie pandemii miało dla mnie zupełnie nowy wymiar. Wszyscy doświadczyliśmy tego, że życie może się bardzo zmienić w krótkim czasie - napisała we wstępie do [publikacji jej autorka. - Zastanawiałam się, czy zajmowanie się niektórymi tematami jest zasadne. Pojawiły się jednocześnie nowe aspekty warte poruszenia. Zadawałam sobie pytanie: co powinno stanowić treść poradnika, żeby był aktualny mimo zmieniających się okoliczności? Żeby przygotowywał do radzenia sobie pomimo zmian? I znalazłam odpowiedź".

Jeśli i ty chcesz poznać rady doświadczonej położnej na czas porodu w okresie pandemii, ale nie tylko, pobierz darmowy e-poradnik, który znajdziesz pod tym linkiem: POBIERZ.