Ciężarna Dominika Gwit w pięknej kreacji na ślubie brata. Fanki "wróżą" płeć dziecka z jej wyglądu

2022-08-29 12:44

Trzy tygodnie temu media obiegła wiadomość o ciąży Dominiki Gwit. Jak sama przyznała, wiadomość tę dość długo udawało się utrzymać w tajemnicy. Nie wiadomo więc, kiedy aktorka przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Póki co, fanki przewidują płeć malucha... z wyglądu gwiazdy. A trzeba przyznać, że na weselu swojego brata prezentowała się wspaniale.

Dominika Gwit
Autor: Instagram/ @dominikagwit Ciężarna Dominika Gwit pokazała się w weselnej stylizacji. Wyglądała ślicznie!

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. - pisała na początku sierpnia 34-latka. 

Dominika Gwit zalicza się do grona bardzo lubianych celebrytów, dlatego pod postem ze szczęśliwą nowiną posypały się gratulacje. Teraz fani czekają na wieść o narodzinach. Póki co jednak, aktorka cieszy się ciążą i co jakiś czas wrzuca zdjęcia dokumentujące jej odmienny stan. Jedno z nich, przyszła mama zrobiła sobie na weselu swojego brata.

Blogosfera czyta i poleca: @dominikagwit o książce „Nigdy nas tu nie było”, Andrei Bartz

Poprawiamy !!!! A Wy jak spędzacie niedzielę? My trochę w ten weekend z Dzidzią tańcujemy. Delikatnie ale zawsze ! Trzeba tupnąć nóżką jak Brat się żeni co nie ? #wesele #poprawiny #szczęście #tańce #radość #ciąża #uśmiechy - napisała aktorka na swoim Instagramie.

Dominika Gwit
Autor: Instagram/ @dominikagwit Dominika Gwit

Dowiedz się: 15 przesądów ciążowych, przez które posikasz się ze śmiechu. A może nie?

Fanki zachwyciły się sukienką aktorki w kolorze intensywnego różu, z kopertowym dekoltem. Gwit wyglądała rzeczywiście bardzo ładnie i promiennie. Dostała wiele komplementów od internautów:

  • Pani Dominiko, pięknie Pani wygląda. Ciąża Pani służy.
  • Fajna kiecka
  • Pięknie wyglądasz, promieniejesz

Wśród miłych słów znalazły się też przewidywania co do płci dziecka. 

  • Wyglądasz pięknie, zapowiada się chłopak

Jak myślicie, rzeczywiście zapowiada się synek, jak mówi stary polski przesąd, że w ciąży z chłopcem kobieta promienieje, a dziewczynka  w brzuchu "kradnie urodę"? Czy nie wierzycie w takie przepowiednie?

Sprawdź: Oddzielmy fakty od przesądów. W te 5 ciążowych mitów wciąż wierzy wiele kobiet

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza