Ciężarna Dominika Gwit w pięknej kreacji na ślubie brata. Fanki "wróżą" płeć dziecka z jej wyglądu

2022-08-29 12:44

Trzy tygodnie temu media obiegła wiadomość o ciąży Dominiki Gwit. Jak sama przyznała, wiadomość tę dość długo udawało się utrzymać w tajemnicy. Nie wiadomo więc, kiedy aktorka przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Póki co, fanki przewidują płeć malucha... z wyglądu gwiazdy. A trzeba przyznać, że na weselu swojego brata prezentowała się wspaniale.

Dominika Gwit
Autor: Instagram/ @dominikagwit Ciężarna Dominika Gwit pokazała się w weselnej stylizacji. Wyglądała ślicznie!

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. - pisała na początku sierpnia 34-latka. 

Dominika Gwit zalicza się do grona bardzo lubianych celebrytów, dlatego pod postem ze szczęśliwą nowiną posypały się gratulacje. Teraz fani czekają na wieść o narodzinach. Póki co jednak, aktorka cieszy się ciążą i co jakiś czas wrzuca zdjęcia dokumentujące jej odmienny stan. Jedno z nich, przyszła mama zrobiła sobie na weselu swojego brata.

Blogosfera czyta i poleca: @dominikagwit o książce „Nigdy nas tu nie było”, Andrei Bartz

Poprawiamy !!!! A Wy jak spędzacie niedzielę? My trochę w ten weekend z Dzidzią tańcujemy. Delikatnie ale zawsze ! Trzeba tupnąć nóżką jak Brat się żeni co nie ? #wesele #poprawiny #szczęście #tańce #radość #ciąża #uśmiechy - napisała aktorka na swoim Instagramie.

Dominika Gwit
Autor: Instagram/ @dominikagwit Dominika Gwit

Dowiedz się: 15 przesądów ciążowych, przez które posikasz się ze śmiechu. A może nie?

Fanki zachwyciły się sukienką aktorki w kolorze intensywnego różu, z kopertowym dekoltem. Gwit wyglądała rzeczywiście bardzo ładnie i promiennie. Dostała wiele komplementów od internautów:

  • Pani Dominiko, pięknie Pani wygląda. Ciąża Pani służy.
  • Fajna kiecka
  • Pięknie wyglądasz, promieniejesz

Wśród miłych słów znalazły się też przewidywania co do płci dziecka. 

  • Wyglądasz pięknie, zapowiada się chłopak

Jak myślicie, rzeczywiście zapowiada się synek, jak mówi stary polski przesąd, że w ciąży z chłopcem kobieta promienieje, a dziewczynka  w brzuchu "kradnie urodę"? Czy nie wierzycie w takie przepowiednie?

Sprawdź: Oddzielmy fakty od przesądów. W te 5 ciążowych mitów wciąż wierzy wiele kobiet

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza