Ciężarna prowadząca "Pytanie na śniadanie" nagle zamilkła. Chodziło o dziecko. "To szło na żywo"

2023-09-21 15:00

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora byli gospodarzami czwartkowego wydania "Pytania na śniadanie". W pewnym momencie programu doszło do wzruszającej sceny. Prezenterka spodziewająca się swojego drugiego dziecka przerwała rozmowę i zdradziła intymny szczegół dotyczący jej nienarodzonego dziecka.

Ciężarna prowadząca Pytania na śniadanie nagle zamilkła. Chodziło o dziecko. To szło na żywo
Autor: Instagram @pytanienasniadenie Ciężarna prowadząca "Pytania na śniadanie" nagle zamilkła. Chodziło o dziecko. "To szło na żywo"

O tym, że Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży ze swoim drugim dzieckiem wiadomo od 3 sierpnia. Wtedy to prezenterka podzieliła się tą radosną wiadomością na swoim instagramowym koncie. "Kochani, chciałam się z wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem" - napisała dziennikarka publikując jednocześnie swoje wakacyjne zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem.

Od tamtego czasu prezenterka nie wypowiada się na temat swojego stanu i unika epatowania życiem prywatnym. Jednak podczas czwartkowego wydania „Pytania na śniadanie” zrobiła wyjątek - a wszystko przez ważne wydarzenie, jakie miało miejsce na wizji.

Jak przygotować plan porodu?

Małgorzata Tomaszewska wzruszyła się pierwszymi ruchami dziecka

W trackie rozmowy na temat regularnych badań ciężarna Małgorzata Tomaszewska zaczęła zachowywać się inaczej niż zwykle – widać było wyraźne wzruszenie na jej twarzy. Gdy prezenterka zauważyła, że nie umknęło to uwadze jej rozmówczyń i redakcyjnemu partnerowi pośpieszyła z zaskakującym wyjaśnieniem.

- Panie się tak na mnie patrzyły i ty też tak zerkałeś. Ja się nie wzruszyłam tą glukozą, ale po raz pierwszy chyba z pięć razy dziecko mnie kopnęło podczas tej rozmowy. To były pierwsze kopnięcia, dlatego tak się wzruszyłam - powiedziała.

Aleksander Sikora od razu wsparł redakcyjną koleżankę. - Ale widzisz, jaką będziesz miała pamiątkę, bo to na żywo – powiedział.

- Och, jeszcze bardziej słodko niż myśleliśmy – skomentowała z kolei jedna z ekspertek zaproszona do studia.

- Małgorzata się wzrusza, a my byśmy chcieli państwu przedstawić kolejny temat — dodał z kolei Aleksander Sikora i płynnie przeszedł do kolejnego tematu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza