Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej pomogą przygotować ciało do ciąży i wrócić do formy po porodzie

2014-08-22 11:29

Ewa Chodakowska przygotowała specjalny plan treningowy dla kobiet planujących potomstwo oraz mam! Jakie ćwiczenia można wykonywać przed ciążą i po porodzie?

ĆWICZENIA EWY CHODAKOWSKIEJ dla przyszłych mam: trenerka przygotowała specjalny trening dla ciężarnych
Autor: Facebook Ewa Chodakowska przygotowała plan treningowych dla ciężarnych oraz mam. Zdjęcie: Facebook/Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych polskich trenerek. Na swoim profilu na Facebooku ma już ponad milion fanek, które codziennie motywuje do treningów i zdrowego stylu życia. Wiele z nich to kobiety po ciąży, które marzą o powrocie do dawnej sylwetki. Ewa Chodakowska często prezentuje niesamowite metamorfozy młodych mam, którym udało się pozbyć nadprogramowych kilogramów i wyrzeźbić ciało.

Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej przygotują ciało do ciąży

Teraz Ewa Chodakowska wyszła naprzeciw kobietom, które dopiero przygotowują się do ciąży oraz są po porodzie. Przygotowała specjalne plany treningowe, dzięki którym ciało będzie przygotowane na zmiany, a także szybciej powróci do formy już po porodzie.

>> Zajście w ciążę ułatwia... AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA

- Jest też wyzwanie dla mam i przyszłych mam. Jeśli chcesz, pomogę Ci przygotować się do ciąży lub wrócić do formy po ciąży - napisała Ewa Chodakowska na swoim profilu na Facebooku. Specjalnie przygotowany i ułożony indywidualnie program treningowy można znaleźć w sieci.

Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej dla ciężarnych?

A co z kobietami, które są w ciąży? Ewa Chodakowska na razie nie podjęła się stworzenia odpowiedniego planu treningowego dla ciężarnych. Gdy fanki pytają ją na Facebooku, jakie ćwiczenia mogą wykonywać kobiety w ciąży, Ewa Chodakowska radzi im chodzić na spokojne spacery i skupić się na oczekiwaniu na swoją pociechę.

Kto wie, być może gdy Ewa Chodakowska sama zdecyduje się na dziecko, to dopiero wtedy ułoży odpowiedni plan treningowy dla ciężarnych.

>> Joga w ciąży: zdrowy kręgosłup i nauka oddychania. 7 powodów, dla których warto ĆWICZYĆ JOGĘ