Czwarty Żebrowski na pokładzie - Ola Żebrowska urodziła!

2022-07-31 10:25

"Mama x 4" - napisał na swoi instagramie szczęśliwy tatuś, czyli Michał Żebrowski. Maleństwo przyszło na świat w 40. tygodniu ciąży. Rodzice jednak nie zdradzili na razie jakiej płci jest dziecko. Ale mamy przypuszczenia...

Czwarty Żebrowski na pokładzie - Ola Żebrowska urodziła!
Autor: screen instagram/@olazebrowska Czwarty Żebrowski na pokładzie - Ola Żebrowska urodziła!

"To nie COVID, to Michał" - napisała 9 miesięcy temu Ola Żebrowska pokazując w mediach społecznościowych test - jak się okazało ciążowy. Całą ciążę celebrytka relacjonowała swój stan i samopoczucie, w zabawny i dowcipny sposób komentując swoje dolegliwości, tuszę czy wreszcie niecierpliwe oczekiwanie na poród.

I wreszcie się stało. Wczoraj przyszło na świat czwarte dziecko Aleksandry i Michał Żebrowskich, o czym oboje poinformowali na swoich instagramach. 

Czytaj: Ola Żebrowska wstawiła zdjęcie, które zaniepokoiło fanki. Czy już urodziła?

Para ma już 3 chłopców: Franciszka, Henryka i Feliksa, dlatego wszyscy czekamy na ujawnienie płci czwartego potomka! Chociaż pod postami rodzice nie podali takich informacji, to jednak wieść niesie, że to dziewczynka.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza