Ola Żebrowska wstawiła zdjęcie, które zaniepokoiło fanki. Czy już urodziła?

2022-07-25 10:32

Ola Żebrowska oczekuje swojego czwartego dziecka. Jest już w mocno zaawansowanej ciąży, więc niedługo przed nią poród. Na swoim Insta Stories pokazała się w pozycji, w której nie było jednak widać brzuszka. To od razu pobudziło fanki do pytań o to, czy już urodziła. Gwiazda pokazała więc zdjęcie, które idealnie odpowiada na pytania internautek.

Ola Żebrowska
Autor: Instagram/ @olazebrowska Ola Żebrowska wstawiła zdjęcie, na którym nie widać ciążowego brzuszka.

Ola Żebrowska to jedna z najaktywniejszych polskich celebrytek w social mediach. Jej treści są mocno ukierunkowane na macierzyństwo, a przy tym zabawne i życiowe - dlatego cieszy się dużym gronem wiernych fanek. 

Żebrowscy na dniach przywitają swojego czwartego potomka. Ostatnio Ola pokazywała na swoim Insta Stories przepis na szybkie ciasto. Na zdjęciu, które wstawiła, wyglądała jednak, jakby jej ciążowy brzuszek zniknął. Wtedy właśnie fanki zaczęły podejrzewać, że rodzina Żebrowskich już się powiększyła.

- A gdzie brzuch???? :)

Ola Żebrowska
Autor: Instagram/ @olazebrowska Ola Żebrowska Instastories

- Chowa się! -odpowiedziała influencerka w typowom dla siebie stylu.

Nie trzeba było długo czekać, by żona Michała Żebrowskiego pokazała swój ciążowy brzuszek, aby rozwiać wątpliwości internautek. Odniosła się wówczas do patentu na ciasto z kruszonką zagniataną w torebce, którym dzieliła się na wspomnianej rolce na Instagramie. 

Dowiedz się: Ola Żebrowska pokazuje, jak jej nogi zmieniły się w ciąży. Fanki dziękują za szczerość

- Patent z kruszonką gniecioną w torebce rzeczywiście ratuje życie (albo przestrzeń podpaznokciową). Chociaż trochę tłustego masła na paluchach by nie zaszkodziło - może udałoby mi się wreszcie zdjąć obrączkę - podobno lepiej to zrobić przed porodem.

Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!

Do zdjęcia z brzuszkiem Żebrowska dołączyła zbliżenie na opuchnięte ciążowe palce i coraz mocniej wciskającą się w ciało obrączkę. 

Dowiedz się: Ola Żebrowska pokazała "specjalny zestaw" do porodu. Mina jej męża mówi wszystko...

Ola Żebrowska Instagram
Autor: Instagram/ @olazebrowska Ola Żebrowska Instagram

Ola i Michał Żebrowscy mają już trzech synów. Franciszka, który ma już 12 lat, 9-letniego Henryka i 2-letniego Feliksa. Teraz oczekują na córkę

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza