Ola Żebrowska porównuje 2 zdjęcia, które dzieli 5kg. Zdradza, ile przytyła w ciąży

2022-07-01 10:16

Aleksandra Żebrowska za chwilę urodzi swoje 4 dziecko – do trzech synów, tym razem ma dołączyć córeczka. Nawet w zaawansowanej ciąży upały nie są dla niej straszne – znalazła na nie swój patent. Pozując w samym kostiumie kąpielowym nawiązała w swoim stylu do zmieniającej się wagi w czasie ciąży. Fanka: „W życiu bym nie uwierzyła, że waży Pani...”

Ola Żebrowska porównuje 2 zdjęcia, które dzieli 5kg. Zdradza, ile przytyła w ciąży
Autor: Instagram/@olazebrowska Ola Żebrowska porównuje 2 zdjęcia, które dzieli 5kg. Zdradza, ile przytyła w ciąży

Żona Michała Żebrowskiego chętnie dzieli się w mediach społecznościowych tym, jak przebiega jej ciąża i przygotowania do porodu. Często wchodzi też w interakcje ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Niedawno prosiła fanów, by podrzucili jej fajne propozycje imion dla dziewczynki. Teraz pokazała, jak radzi sobie z wysokimi temperaturami na finiszu ciąży i z żartem nawiązała do swojej aktualnej wagi.

Przeczytaj także: Ola Żebrowska pokazuje, jak jej nogi zmieniły się w ciąży. Fanki dziękują za szczerość

5 błędów, których nie można popełnić na porodówce

Ola Żebrowska nie ukrywa, ile przytyła już w ciąży

Upały nie są niczym przyjemnym dla mam w ciąży, zwłaszcza, gdy są już bliskie rozwiązania. Obrzęki dodatkowo wtedy dają o sobie znać. Ola Żebrowska jednak radzi sobie z tym problemem doskonale, chłodząc się w przydomowym basenie.

Zdjęcie, jak stoi w basenie w samym kostiumie kąpielowym, postanowiła zestawić z innym – zrobionym kilka tygodni wcześniej przy okazji sesji do magazynu „Viva!”, by nawiązać do rosnącej wagi w ciąży.

„Kilka tygodni i parę kilo później” – tak je skomentowała.

Jak zdradziła żona Michała Żebrowskiego obie fotki dzieli 5 kg. Jeszcze nie tak dawno waga wskazywała 78 kg, a dziś waży już 83 kg.

Fanka: „W życiu bym nie uwierzyła, że waży Pani 83 kg”

Obserwatorki Aleksandry Żebrowskiej z niedowierzaniem spoglądały na te liczby i podkreślały, że przyszła mama świetnie się prezentuje. Wśród licznych komplementów pod jej adresem, padały słowa, że ciąża jej bardzo służy, a nawet dodaje uroku.

„Gdyby wszystkie kobiety w ciąży tak przepięknie, kobieco i promiennie wyglądały to ledwo by urodziły, już chciałyby zachodzić w kolejną.”

„W życiu bym nie uwierzyła,że waży Pani 83kg - figura piękna i piękny uśmiech.”

„Cudna, naturalna kobietka.”

Swój komentarz pod fotkami zamieściła też Zosia Zborowska.

„Najpiękniejsze 83kg ever”- napisała aktorka.

Przeczytaj: Zborowska zachęca do doceniania ciała po ciąży. Jedną z "fanek" poniosło