Czy warto iść do fizjoterapeuty uroginekologicznego po porodzie? Obejrzyj nagranie z webinaru

2022-04-08 16:14

6 kwietnia fizjoterapeutka uroginekologiczna Joanna Piórek-Wojciechowska odpowiadała na najważniejsze pytania dotyczące problemów z nietrzymaniem moczu, rozejściem się mięśni brzucha i innych typowych dolegliwości poporodowych. Mamy dla ciebie nagranie wydarzenia.

Czy warto iść do fizjoterapeuty uroginekologicznego po porodzie? Zapisz się na webinar i dowiedz się
Autor: redakcja Zapisz się na webinar i dowiedz się

6 kwietnia odbył się webinar poświęcony problemom po porodowym. Naszym gościem była ekspertka Joanna Piórek-Wojciechowska, która opowiadała, czy warto iść do fizjoterapeuty uroginekologicznego po urodzeniu dziecka.  

Podczas webinaru dowiemy się, kim jest fizjoterapeuta uroginekologiczny i z jakimi dolegliwościami można się do niego zgłaszać. Sprawdzimy, czy może pomóc w nietrzymaniu moczu, rozejściu się mięśni brzucha i endometriozie.

Specjalista odpowie też na pytania dotyczące dolegliwości, które można usunąć lub złagodzić prawidłową fizjoterapią i wyjaśni, jak ćwiczyć mięśnie dna miednicy i jak pomoc z powrotem do udanego współżycia po porodzie. 

Odsłuchaj nagranie z naszego webinaru

Webinar mjakmama - Czy warto iść do fizjoterapeuty uroginekologicznego?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza