Czy Zosia Zborowska urodziła? Wstawiła zabawne zdjęcie ze szpitala, teraz zamilkła

2024-05-14 9:19

Fani aktorki zgodnie przyznają, że jej ciąża zdaje się trwać w nieskończoność. Zosia Zborowska i Andrzej Wrona o oczekiwaniu na drugie dziecko poinformowali w listopadzie, bo jak zgodnie twierdzili, ciężko było już to ukrywać. Teraz mamy maj, a znana mama nadal jest w "dwupaku". Tylko oficjalnie?

Zosia Zborowska w szpitalu tuż przed porodem
Autor: Instagram/ @zborowskazofia Zosia Zborowska w szpitalu tuż przed porodem

Zosia Zborowska Wrona i Andrzej Wrona są rodzicami niespełna 3-letniej Nadziejki. Gdy dziewczynka będzie obchodziła urodziny pod koniec lipca, z pewnością będzie już siostrą, teraz jednak teoretycznie cała rodzina nadal czeka na rozwiązanie. Wiadomo, że spodziewają się drugiej dziewczynki.

Z ostatniej aktywności aktorki w mediach społecznościowych można wywnioskować, że jest już po terminie porodu lub tuż przed nim. Jej najnowsze zdjęcie ze szpitala wzbudza ogromne zainteresowanie, bo jest niejednoznaczne. Niektórzy sądzą nawet, że już urodziła.

Przeczytaj: Zofia Zborowska-Wrona pokazała zdjęcia z ciążowej sesji. "Ostatnia prosta. Albo okrągła"

Zosia Zborowska wspomina ciążę: "Musiałam zrezygnować z dwóch seriali, miałam czerniaka, było na mnie polowanie"

Zosia Zborowska tuż przed porodem nadaje ze szpitala

W ostatnim zdjęciu opublikowanym na instagramowym profilu Zosi Zborowskiej widzimy aktorkę leżącą na szpitalnym łóżku, podłączoną do KTG.

No elo! Na KTG a gdzie? #foreverpregnant #jajebe #ajuto #ktg #mamyczas

- napisała wymownie aktorka. 

Zniecierpliwienie aż bije ze zdjęcia znanej mamy. Trudno się dziwić, jeśli wciąż oczekuje na drugą córkę, która wcale nie spieszy się na świat. Nie jest jednak wykluczone, że po tym KTG, aktorka jednak zaczęła rodzić. Jej ostatnie instagramowe relacje przedstawiają Andrzeja Wronę oczekującego w sali podczas badania, reszta to publikacja współprac reklamowych aktorki, które być może nagrała wcześniej. Teraz milczy. 

Niezależnie od tego, czy regeneruje siły, czy właśnie rodzi, życzymy jej powodzenia. 

Fanki same nie dowierzają, że ciąża Zosi nadal trwa

Wiele internautek aktywnych na profilu Zborowskiej żartuje, że jej ciąża trwa w nieskończoność. Pewnie dlatego, ze "Wronki" poinformowali o powiększeniu rodziny wyjątkowo wcześnie. Już od 6 miesięcy, znana w show-biznesie mama jest oficjalnie w ciąży, a to niezwykle długo jak na medialne ciąże.

"Mam wrażenie, że ta ciąża trwa już drugi rok" - zażartowała jedna z fanek.

"Byłem pewny, że wczorajsza wieczorna mała aktywność na instastory oznacza poród, nie wiem kto bardziej czeka ja czy ty" - napisał ktoś inny.

Co by nie było, trzymamy kciuki! 

Zobacz: Zofia Zborowska rozwścieczona pytaniem internautki. Poszło o temat aborcji: "cymbalico"