Zofia Zborowska-Wrona pokazała zdjęcia z ciążowej sesji. "Ostatnia prosta. Albo okrągła"

2024-04-26 14:08

Zofia Zborowska jest już na końcówce ciąży, poród tuż-tuż. Aktorka opublikowała kolejne zdjęcia z sesji ciążowej, która jest piękną pamiątką, dokumentującą oczekiwanie na narodziny drugiej córeczki. Czekają: mama, tata, starsza siostra i pieski.

Zofia Zborowska-Wrona pokazała zdjęcia z ciążowej sesji. Ostatnia prosta. Albo okrągła
Autor: screen Instagram @zborowskazofia Zofia Zborowska-Wrona pokazała zdjęcia z ciążowej sesji. "Ostatnia prosta. Albo okrągła"

O tym, że "Wronki" - jak czasem mówią o sobie Zofia Zborowska-Wrona oraz Andrzej Wrona - ponownie zostaną rodzicami, dowiedziałyśmy się w listopadzie. W uroczym nagraniu Nadzieja, niespełna trzyletnia córeczka pary, relacjonowała: "To jest tata. To jest mamuś. To jest Wiesia, to jest Krysia. To jest misio Zdzisio. A ja jestem Nadzia. Będę miała siostrzyczkę". - Takiego newsa mamy dla Was. 2024 rok szykuje się być rokiem wyśmienitym - mogliśmy przeczytać pod filmikiem.

Aktorka jest już na końcówce ciąży, niedługo na świecie pojawi się jej druga córeczka. - Ostatnia prosta. Albo okrągła - napisała w swoim stylu Zofia Zborowska, publikując kolejną odsłonę pięknych, ciążowych zdjęć.

Spis treści

  1. Zofia Zborowska w sesji ciążowej. "Przepiękna pamiątka"
  2. Zofia Zborowska-Wrona przypomina o profilaktyce
Jak przygotować plan porodu?

Zofia Zborowska w sesji ciążowej. "Przepiękna pamiątka"

Zofia Zborowska-Wrona na Instagramie dzieli się urywkami ze swojego życia, pokazując codzienność znaną wielu matkom. Która z nas nie miała na sobie makijażu zrobionego przez córkę czy obiecywała sobie, że to już "ostatnie" ciasteczko? Aktorka na swoim profilu m.in. zaapelowała, aby ojcowie robili zdjęcia swoim partnerkom i dzieciom, pokazała, jak Nadzia (w towarzystwie Wiesi i Krysi) wita wracającego do domu tatę. Mogłyśmy też podziwiać urocze kadry ze spontanicznej sesji ciążowej.

Aktorka opublikowała kolejne zdjęcia z sesji.

- Ostatnia prosta. Albo okrągła - napisała.

Chociaż pozowane, są niezwykle naturalne i takie "swojskie". Oglądając je, nie sposób się nie uśmiechnąć. - Przepiękna pamiątka - podsumowała aktorka i trudno się z nią nie zgodzić.

Kadry podbiły również serca komentujących:

"Piękne te zdjęcia. Bije z nich takie ciepło i naturalność".

"Piękno, prawdziwość i ciepło! Cudna sesja".

"Przepiękne naturalne kadry, piękna rodzina".

"Jedna z piękniejszych i chyba najbardziej rodzinna, i szczera sesja".

Przeczytaj także: Powiększy się nie tylko rodzina Szczęsnych. Te gwiazdy urodzą w 2024 roku

Zofia Zborowska-Wrona przypomina o profilaktyce

W czasie pierwszej ciąży u aktorki zdiagnozowano nowotwór złośliwy skóry. - 1,5 roku temu, będąc w 2. trymestrze ciąży dowiedziałam się, że mam czerniaka… na szczęście został on wykryty w bardzo wczesnym stadium. Mam cholerne szczęście. Teraz badam się regularnie co pół roku albo i częściej, a na słońce wychodzę tylko z wysokim filtrem - pisała na Instagramie w maju 2022 roku.

Zofia Zborowska stale przypomina o profilaktyce, zachęcając do regularnej kontroli znamion. Jej instagramowy profil to nie tylko porcja rozrywki czy "normalności", ale i dawka wiedzy - nie tylko jeśli chodzi o profilaktykę zdrowotną, ale i np. podejście do czworonogów.

Przeczytaj także: Pomysły na sesję ciążową - zabawne i romantyczne

Nadopiekuńcza czy wyluzowana? Jakim rodzicem będziesz?

Pytanie 1 z 10
Musisz przygotować plan porodu. Co jest dla ciebie najważniejsze?