Do ich domu zamiast Mikołaja przyszedł Grinch. Internauci: "Biedne dzieci"

2022-12-12 14:45

Filmik z nagraniem wizyty Grincha w domu pełnym dzieci podzielił internautów. Reakcja trójki malców na to, że zielony włochaty stwór bezceremonialnie zabiera im z domu świeżo ubraną choinkę, jednym się spodobała, innych oburzyła. Ci pierwsi byli jednak w zdecydowanej większości.

Do domu tych dzieci zamiast Mikołaja przyszedł Grinch. Internauci podzieleni pomysłem rodziców: Biedne dzieci
Autor: TikTok/@itstiffney Do domu tych dzieci zamiast Mikołaja przyszedł Grinch. Internauci podzieleni pomysłem rodziców: "Biedne dzieci"

Użytkowniczka TikToka prowadząca profil o nazwie @itstiffney rok temu opublikowała zabawny z pozoru filmik z Grinchem w roli głównej. Jej nagranie tak się spodobało internautom, że stało się viralem. Do dziś jest masowo udostępniane w mediach społecznościowych, zaś w ostatnich dniach zyskało niemal nowe życie na Facebooku. Mamy jednak wrażenie, że bawi tylko tych, którzy nie mają małych dzieci. W rodzicach maluchów nagranie wzbudza dużo złych emocji i rodzi pytanie „Po co tak robić?”.

Przeczytaj: Czy Święty Mikołaj istnieje? Kiedy powiedzieć dziecku prawdę?

Co kupić dziecku, które wszystko ma?

Zamiast Mikołaja do dzieci przychodzi Grinch

W okresie przedświątecznym w domu, gdzie mieszkają dzieci, spodziewalibyśmy się raczej Świętego Mikołaja, a nie wizyty zielonego stwora, który chce wszystkim popsuć święta. Domyślamy się jednak, że wizyta Grincha zarejestrowana na filmiku, miała być formą nauczki dla dzieci za złe zachowanie i próbą zmotywowania ich do jego poprawy. Jednak metoda obrana przez ich rodziców wydaje się być okrutna - zwłaszcza dla najmłodszych pociech, które niewiele rozumieją.

Na video widzimy, jak kilkuletnia dziewczynka kończy zawieszać ozdoby choinkowe. W tym momencie do ich domu wchodzi wolnym, lecz zdecydowanym krokiem włochaty potwór. Grinch podchodzi do choinki podnosi ją i wynosi za próg mieszkania. Po drodze sztuczne drzewko się rozpada ku rozpaczy trójki dzieci – oprócz kilkuletniej dziewczynki, widać także kilkuletniego chłopca i przerażoną widokiem włochatego stwora dziewczynkę w wieku około 1-2 lat.

Kilkulatka w progu domu próbuje jeszcze wyrwać drzewko z rąk zielonego potwora, ale przerażona ucieka, gdy ten wyciąga w jej kierunku rękę. Grinch ostatecznie wychodzi, po drodze gubiąc gałązki choinki. W tle słychać krzyki i płacz najmłodszego dziecka.

„Śmieszne, ale jednocześnie przerażające”

Większość internautów w komentarzach przyznało, że nagranie rozbawiło ich do łez i bardzo im się podoba. Nieliczni jednak (pewnie ci, co mają małe dzieci) zauważyli, że zachowanie rodziców, którzy zaaranżowali wizytę Grincha w ich domu, nie było rozsądne.

  • Uważam, że to jest jednocześnie zabawne i złe.
  • Śmieszne, ale biedne dzieci.
  • To takie podłe - pisali.

Byli też tacy, którzy taką metodę wychowawczą z chęcią wdrożyliby w swoim domu. Są przekonani, że zachowanie dzieci po takiej wizycie od razu się poprawi.

Posikałam się ze śmiechu. Teraz te dzieci zaczną się dobrze zachowywać – uznali.

Zobacz także: Ozdoby na choinkę: Jak je zrobić samodzielnie - 5 filmów krok po korku

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza