Do ich domu zamiast Mikołaja przyszedł Grinch. Internauci: "Biedne dzieci"

2022-12-12 14:45

Filmik z nagraniem wizyty Grincha w domu pełnym dzieci podzielił internautów. Reakcja trójki malców na to, że zielony włochaty stwór bezceremonialnie zabiera im z domu świeżo ubraną choinkę, jednym się spodobała, innych oburzyła. Ci pierwsi byli jednak w zdecydowanej większości.

Do domu tych dzieci zamiast Mikołaja przyszedł Grinch. Internauci podzieleni pomysłem rodziców: Biedne dzieci
Autor: TikTok/@itstiffney Do domu tych dzieci zamiast Mikołaja przyszedł Grinch. Internauci podzieleni pomysłem rodziców: "Biedne dzieci"

Użytkowniczka TikToka prowadząca profil o nazwie @itstiffney rok temu opublikowała zabawny z pozoru filmik z Grinchem w roli głównej. Jej nagranie tak się spodobało internautom, że stało się viralem. Do dziś jest masowo udostępniane w mediach społecznościowych, zaś w ostatnich dniach zyskało niemal nowe życie na Facebooku. Mamy jednak wrażenie, że bawi tylko tych, którzy nie mają małych dzieci. W rodzicach maluchów nagranie wzbudza dużo złych emocji i rodzi pytanie „Po co tak robić?”.

Przeczytaj: Czy Święty Mikołaj istnieje? Kiedy powiedzieć dziecku prawdę?

Co kupić dziecku, które wszystko ma?

Zamiast Mikołaja do dzieci przychodzi Grinch

W okresie przedświątecznym w domu, gdzie mieszkają dzieci, spodziewalibyśmy się raczej Świętego Mikołaja, a nie wizyty zielonego stwora, który chce wszystkim popsuć święta. Domyślamy się jednak, że wizyta Grincha zarejestrowana na filmiku, miała być formą nauczki dla dzieci za złe zachowanie i próbą zmotywowania ich do jego poprawy. Jednak metoda obrana przez ich rodziców wydaje się być okrutna - zwłaszcza dla najmłodszych pociech, które niewiele rozumieją.

Na video widzimy, jak kilkuletnia dziewczynka kończy zawieszać ozdoby choinkowe. W tym momencie do ich domu wchodzi wolnym, lecz zdecydowanym krokiem włochaty potwór. Grinch podchodzi do choinki podnosi ją i wynosi za próg mieszkania. Po drodze sztuczne drzewko się rozpada ku rozpaczy trójki dzieci – oprócz kilkuletniej dziewczynki, widać także kilkuletniego chłopca i przerażoną widokiem włochatego stwora dziewczynkę w wieku około 1-2 lat.

Kilkulatka w progu domu próbuje jeszcze wyrwać drzewko z rąk zielonego potwora, ale przerażona ucieka, gdy ten wyciąga w jej kierunku rękę. Grinch ostatecznie wychodzi, po drodze gubiąc gałązki choinki. W tle słychać krzyki i płacz najmłodszego dziecka.

„Śmieszne, ale jednocześnie przerażające”

Większość internautów w komentarzach przyznało, że nagranie rozbawiło ich do łez i bardzo im się podoba. Nieliczni jednak (pewnie ci, co mają małe dzieci) zauważyli, że zachowanie rodziców, którzy zaaranżowali wizytę Grincha w ich domu, nie było rozsądne.

  • Uważam, że to jest jednocześnie zabawne i złe.
  • Śmieszne, ale biedne dzieci.
  • To takie podłe - pisali.

Byli też tacy, którzy taką metodę wychowawczą z chęcią wdrożyliby w swoim domu. Są przekonani, że zachowanie dzieci po takiej wizycie od razu się poprawi.

Posikałam się ze śmiechu. Teraz te dzieci zaczną się dobrze zachowywać – uznali.

Zobacz także: Ozdoby na choinkę: Jak je zrobić samodzielnie - 5 filmów krok po korku