"Dyndające nóżki i wygięty kręgosłup". Ida Nowakowska oberwała za to, jak nosi synka

2022-10-27 12:17

Ida Nowakowska spędza obecnie czas z rodziną w Tajlandii. Ostatnio w mediach społecznościowych pochwaliła się krótkim filmikiem. Wśród licznych westchnień i gratulacji, uwagę jednej z fanek zwrócił sposób, w jaki prezenterka trzyma w nosidle swojego synka.

Ida Nowakowska
Autor: Screen/ Instagram @idavictoria "Dyndające nóżki i wygięty kręgosłup". Ida Nowakowska oberwała za to, jak nosi synka

Ida Nowakowska jest mamą 1,5-rocznego Maksymiliana Marka. Odkąd jej synek pojawił się na świecie, wszędzie go ze sobą zabiera. Powrót do pracy po porodzie nie był dla niej problemem, bo chłopczyk często jej towarzyszył.

Prezenterka telewizyjna jest aktywna zawodowo, ale potrafi połączyć pracę z wychowaniem synka.

Tym razem wyjechała z synkiem do Bangkoku, aby wspierać swojego męża, Jacka Herndona, podczas jego wyjazdu służbowego. Pochwaliła się tą podróżą na swoim koncie na Instagramie.

Zobacz także: Ola Żebrowska pokazuje, jak naprawdę wygląda jej ciało po porodzie. „Magia i ból”

Spis treści

  1. Ida Nowakowska wypoczywa w Tajlandii
  2. Dyndające nóżki i wygięty kręgosłup
Gwiazda TVP Ida Nowakowska nie pozwala dziecku oglądać telewizji

Ida Nowakowska wypoczywa w Tajlandii

Podróż do Tajlandii prezenterka pokazała na kilkusekundowym nagraniu. Widzimy na nim, jak pozuje wraz z synkiem na lotnisku, aby chwilę później „wpaść” do wielkiego basenu na dachu hotelu.

Wiele osób komentowało post Idy, gratulując tak wspaniałego widoku. Trzy czerwone serduszka wysłała również Asia Opozda.

Pod filmikiem możemy przeczytać:

"Jadę poszukać tego magicznego miejsca do teleportacji. Do zobaczenia w Bangkoku."

"Wypoczywaj i wracaj do nas z większą energią."

"Fajnie, że razem z synkiem Maksem byliście na wyjeździe służbowym w Tajlandii męża Jacka. Przy okazji był fajny wyjazd rodzinny!"

Dyndające nóżki i wygięty kręgosłup

Nie wszyscy fani patrzyli jednak na nieziemskie widoki i basen, który pokazała. Jedna z internautek zwróciła uwagę na króciutką scenkę, gdy prezenterka wraz z Maksem była jeszcze na lotnisku. Chłopczyk znajdował się wówczas w nosidle, odwrócony tyłem do swojej mamy.

To właśnie sposób, w jaki Ida nosi swojego synka, zaniepokoił fankę. Nie mogła powstrzymać się od komentarza, aby zwrócić uwagę prezenterki na problem.

Zdaniem fanki dziecko powinno być zwrócone brzuszkiem do brzucha mamy, a prezentowana na wideo pozycja dziecka w nosidle jest po prostu niezdrowa dla jego kręgosłupa.

Dodatkowo internautka podkreśliła, że wiele osób obserwuje profil prezenterki i mogłoby ją naśladować.

"Proszę zobaczyć, jak dyndają nóżki, które nie mają żadnego podparcia, kręgosłup jest niefizjologicznie wygięty, co nie jest zdrowe. Dziecko tez nie może w takiej pozycji wtulić się w mamę i "uciec" od nadmiaru bodźców. Proszę nie opierać się na opinii producenta, tylko poczytać na profesjonalnych stronach lub skonsultować z dobrym fizjoterapeutą jak nosić dziecko w nosidle lub chuście".

Zobacz także: Jak nosić niemowlę? Podstawowe pozycje i zasady noszenia dziecka

Niestety, nie mogliśmy już sprawdzić, czy prezenterka odniosła się w jakiś sposób do powyższych słów. Komentarz po kilku dniach został bowiem usunięty.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza