Dziecko pomaga w samoakceptacji? Włodarczyk tak czuje, choć przyznaje: "Jestem teraz w najgorszym stanie"

2022-07-01 13:57

Agnieszka Włodarczyk to jedna z najbardziej zakochanych świeżo upieczonych mam w polskim show-biznesie. Jej media społecznościowe praktycznie przejął mały Milan i tematy około macierzyństwa. Gwiazda, która urodziła synka po 40-tce, poruszyła ostatnio temat wyglądu. Jak wiele w temacie samoakceptacji dało jej macierzyństwo?

Agnieszka Włodarczyk
Autor: Instagram/ @agnieszkawlodarczykofficial Agnieszka Włodarczyk o poczuciu samoakceptacji po ciąży.

Agnieszka Włodarczyk długo czekała na odpowiedniego partnera, z którym mogłaby założyć rodzinę. Jej miłosne wzloty i upadki obserwowała cała Polska. Dziś, gdy ma 41 lat wydaje się być w najspokojniejszym momencie swojego życia. 

Dorosłość zaczęła się u niej dość szybko. W wieku 14 lat występowała w musicalu Metro w teatrze Studio Buffo. Gdy miała 17 lat, zagrała tytułową rolę w głośnym polskim filmie Sara u boku Bogusława Lindy. Dziś często wspomina swoje krótkie dzieciństwo, będąc już mamą. 

Zrobię wszystko, co mogę, żeby nasz chłopczyk czuł się kochany i zaopiekowany , żeby mogł przeżyć swoje dzieciństwo jak dziecko i żeby nie musiał zbyt wcześnie dorosnąć, jak ja… - wyznaje Włodarczyk, we wpisie pełnym miłości na swoim Instagramie. 

Zobacz też: Rzadko spotykane imiona dla chłopców. Oto 20 wyjątkowych propozycji

Po latach zawirowań zawodowych i tych w życiu prywatnym, Włodarczyk w 2020 roku związała się z triathlonistą Robertem Karasiem. Rok później, 7 lipca 2021 urodził się ich syn Milan. Wydaje się, że właśnie teraz gwiazda poczuła się w pełni dobrze sama ze sobą. 

Nigdy wcześniej nie czułam się tak dobrze ze sobą i we własnej skórze, mimo, że jest teraz obiektywnie w najgorszym stanie. - przyznaje szczerze młoda mama. 

Zabiegi chirurgii plastycznej poprawiające wygląd piersi i brzucha po ciąży

Dowiedz się: Agnieszka Włodarczyk zrezygnowała z chodzika dla syna. „Tak mnie nastraszyłyście, że zostałam przy pchaczu”

Miło czyta się słowa pełne szczęścia, które wyraziła w dalszej części wpisu. 

(...) nigdy wcześniej nie czułam, że jestem we właściwym miejscu, nie podejrzewałam, że mogę tak kochać… Magia.

Synek szczęśliwej pary już za kilka dni skończy roczek

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza