Elon Musk i Grimes ukrywali wieść o swoim trzecim dziecku. Jego imię przebiło rodzeństwo

2023-09-11 14:49

Jeszcze nie tak dawno plotkowano o rozstaniu jednego z najbogatszych ludzi świata z kanadyjską piosenkarką mimo, że rok wcześniej zostali oni rodzicami po raz drugi. Teraz, przy okazji pracy nad biografią Elona Muska, wyszło na jaw, że para tak naprawdę ma nie dwójkę, a trójkę dzieci.

Elon Musk przywitał na świecie swoje 11. dziecko.
Autor: AP PHOTO/MICHEL EULER Elon Musk przywitał na świecie swoje 11. dziecko.

Trzecie dziecko Elona Muska i Grimes, to chłopiec, który podobnie jak ich córka Exa Dark Sideræl Musk przyszedł na świat w 2022 roku. Wieści te zostały  upublicznione przez pisarza Waltera Isaacsona, przy okazji pracy nad biografią multimiliardera. 

Informacje potwierdził sam Musk na swoim Twitterze (X). Okazuje się, że najmłodszy syn pary został urodzony przez surogatkę

Zobacz: Najbogatszy człowiek świata powitał na świecie córkę. Jej imię już budzi kontrowersje

Jak ustala się opiekę nad dzieckiem po rozwodzie?

Zobacz: Największy dar od kobiety dla kobiety. Te zdjęcia pokazują, że surogacja to nie tylko biznes

Matematyczne imię syna Muska

Uwagę przyciąga nie tylko wieść o skrywanym synu, ale też samo jego imię. Musk i Grimmes mają starszego syna o mocno specyficznym imieniu X Æ A-XII. Bliscy mówią do niego ponoć pieszczotliwie - "X". Z kolei córka Muska, nazwana została bardziej "normalnie" - Exa Dark Sideræl Musk. Rodzice w zeszłym roku, w rozmowie z mediami zdradzili, że zamierzają mówić do niej "Y".

Chłopiec o którego istnieniu świat dopiero się dowiedział to z kolei Tau Techno Mechanicus. Z doniesień zachodnich mediów wynika, że imię to pochodzi od greckiej litery będącej symbolem liczby, która jest równa dwukrotności liczby pi. Jej przybliżona wartość wynosi 6,28, co ma stanowić nawiązanie do urodzin samego Elona Muska, który przyszedł na świat 28 czerwca. 

Ojciec 11 dzieci

Warto wspomnieć, że multimiliarder jest już ojcem 11 dzieci. Pochodzący z RPA założyciel przedsiębiorstwa Tesla Motors, właściciel PayPal i Space X - amerykańskiego przedsiębiorstwa przemysłu kosmicznego był już trzykrotnie żonaty, w tym dwa razy z tą samą kobietą, aktorką - Talulah Riley. Od 2018 roku, Musk był związany z kanadyjską piosenkarką Grimes, z którą pozostawał w otwartym związku.