Ewa Farna: "Macierzyństwo zmienia pogląd na niektóre rzeczy"

2022-02-01 12:00

Ewa Farna wkrótce powita na świecie swoje drugie dziecko. Wokalistka opowiedziała o tym, co w jej życiu zmieniło się, odkąd została mamą. Przyznała że macierzyństwo potrafi skłonić do refleksji...

Ewa Farna
Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/SE/EAST NEWS Ewa Farna

Życie po urodzeniu dziecka zmienia się o 180 stopni i przyzna to każda, nie tylko znana, mama. Nie tylko przez pierwsze miesiące wydaje się, że świat staje na głowie, a plan dnia podporządkowany jest maluchowi, który na zmianę śpi, je, płacze, domaga się, by go przewinąć.

Nie inaczej taka rzeczywistość wygląda u mam, które znamy z pierwszych stron gazet. Temat macierzyństwa i to nie w wersji lukrowanej, często przybliżają nam chociażby Agnieszka Włodarczyk czy Aleksandra Żebrowska.

W jednym z ostatnich wywiadów na temat macierzyństwa i zmian, jakie dokonały się w jej życiu, opowiedziała wokalistka Ewa Farna. Przy okazji wydania najnowszego albumu "Umami" zdradziła, że w jej przypadku fakt, że została mamą z pewnością miał też wpływ na to, jakie utwory znalazły się na płycie.

Ewa Farna z nową płytą w Radiu ESKA

W tym roku przyjdzie na świat druga pociecha wokalistki

Swoje pierwsze dziecko Ewa Farna powitała na świecie w 2019 roku. Synek gwiazdy skończył już 2.5 roku, a wkrótce na świat przyjdzie jego rodzeństwo. Choć wokalistka rzadko i raczej niechętnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, niedawno zdradziła, że macierzyństwo to zupełnie nowe doświadczenie, które pozwala spojrzeć na niektóre sprawy inaczej.

"Jak wychowujesz dziecko, ponownie przechodzisz przez swoje dzieciństwo" - powiedziała Ewa Farna w rozmowie z Michałem Hanczakiem.

Ewa Farna dodała także, że będąc mamą wciąż uczy się luzu. 

"Wciąż uczę się tego luzu, tego spokoju. Często właśnie dlatego, że jestem przykładem dla młodego człowieka" - przyznała wokalistka.

Zobacz też: Jest mamą 10 dzieci. Tak wygląda jej poranek

Wokalistka czuje się szczęśliwa i spełniona jako mama, choć podkreśla, że macierzyństwo wcale nie jest różowe. Jest trudne, bo wymaga dojrzałości i tego, by nauczyć dziecko, jak funkcjonować w otaczającym je świecie. 

Gwiazda doskonale odczuła ten ciężar i podobnie jak inne mamy, często czuje zmęczenie. Wcześniej zdecydowanie częściej oglądała ulubione seriale, teraz, usypiając synka, nierzadko zasypia razem z nim. W związku z tym, na temat serialowych nowości zdecydowanie bardziej "na czasie" jest jej mąż.

Czytaj także: Tak Lewandowski czesze swoją córkę - zobacz filmik

Zobacz, jak znane mamy wyglądały w dzieciństwie. Rozpoznałabyś je?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza