Jest mamą 10 dzieci – tak wygląda jej rutynowy poranek

2022-01-13 15:20
Matka 10 dzieci
Autor: Getty images/Instagram Taina Licciardo-Toivola mama 10 dzieci

Znacie fińsko-australijską vlogerkę Tainę Licciardo-Toivolę - mamę 10 dzieci? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie na jej kanał na YT, gdzie dzieli się swoim codziennym życiem ze swoją pokaźną gromadką. Gwarantujemy, że nie będziecie już narzekać na ilość pracy przy swoich dzieciach!

Ilość pracy jaką sobie wyobrażamy, słysząc hasło „10 dzieci” może nas przerazić, ale nie Tainę Licciardo-Toivolę, która na co dzień radzi sobie z tym tematem. Ta bohaterka mediów społecznościowych udowadnia, że „niemożliwe” staje się „możliwe”, a wszystko zależy tylko od dobrej organizacji i prostych zasad.

Polecamy także: Te znane mamy urodziły w 2021 roku. Wiesz, jak mają na imię ich dzieci?

Rutynowy poranek z gromadką maluchów

Koniecznie zobaczcie jeden z odcinków na jej kanale YT, w którym pokazuje jak wygląda początek dnia w jej domu. Jak przystaje na wzorową mamę Taina wstaje pierwsza z całej rodziny, przebiera się, maluje się, wita budzące się dzieci, sprowadza kilka maluchów naraz po stromych schodach, przewija je i przebiera. Wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. My jesteśmy pod wrażeniem jej umiejętności organizacyjnych.

Inspiruje rodziców z całego świata

Nic dziwnego, że Taina ma aż 986 tys. subskrybentów na YT oraz 168 tys. obserwujących na Instagramie. Pod jej postami i filmikami pojawia się mnóstwo przychylnych komentarzy i słów uznania w wielu językach świata. Podziwiają ją rodzice oraz osoby, które nie mają jeszcze swoich dzieci. Oto niektóre z ich komentarzy:“Superkobieta dziesiątki. Piekne dzieci, wspaniele wyedukowane i wychowane”

“Jesteś niesamowitą mamą! Dużo się od ciebie uczę. (Z Etipii)”

“Ten film bardzo mnie inspiruje, mimo że nie mam jeszcze dzieci. Podziwiam Cię za to, jak wychowujesz swoje dzieci i myślę, że jak będę miała własne w przyszłości, chcę robić to tak jak ty. Pozdrawiam ze Szkocji”

Swoją jednak drogą,czy wy też patrząc, jak ona sobie świetnie radzi z tak dużą gromadką, odnosicie wrażenie, że kilkoro dzieci łatwiej ogarnąć niż swoje jedno? Bo my tak:)

Zobacz także: 15 matek, które mają gorszy dzień niż ty

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza