Tak Lewandowski czesze swoją córkę - zobacz filmik

2022-01-17 15:50
Tak Lewandowski czesze swoją córkę - zobacz filmik
Autor: Shutterstock Tak Lewandowski czesze swoją córkę - zobacz filmik

Męski sposób na czesanie dziecka? Robert Lewandowski wykorzystał popularny w internecie sposób robienia kucyka. Wyszło mu fantastycznie. Chcesz zobaczyć, jak uczesać dziecko z pomocą odkurzacza?

Robienie kucyka za pomocą rury od odkurzacza to sprawdzony sposób praktykowany przez wielu tatusiów. Filmiki z perfekcyjnie wykonanymi przez ojców końskimi ogonami krążą w internecie od lat. Tym razem tę metodę postanowił wykorzystać Robert Lewandowski. Znany piłkarz mimo wielu zajęć ma jak widać czas, aby zajmować się córeczkami, które są jego oczkiem w głowie.

Nasz czołowy napastnik ma dwie dziewczynki: 5-letnią Klarę i 2-letnią Laurę. Jego żona chętnie pokazuje zdjęcia córek w mediach społecznościowych, ale zwykle chroni ich prywatność zakrywając twarze. Tak jest i teraz, bo filmik z Robertem czeszącym włosy Klary ukazuje ją od tyłu.

Nagranie pokazała w sieci sama Ania Lewandowska opatrujące je komentarzem: Gdy mamy nie ma w domu...

Filmik zyskał ogromną popularność wśród fanów pary. A ty już go widziałaś?

Jak zrobić dziewczynce koński ogon przy użyciu odkurzacza? Wystarczy przystawić rurę urządzenia do główki dziecka i pozwolić, by  wciągnęło je od środka. Potem wystarczy przesunąć na włosy gumkę umieszczoną wcześniej na rurze i gotowe! Proste?

Czytaj również: Anna Lewandowska szczerze o pierwszej ciąży: "Poważnie chorowałam, 2 lata starałam się o dziecko..."

Jak Anna Lewandowska wróciła do formy po porodzie?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza