Hakiel i jego ciężarna partnerka zaatakowani przez fankę. „Są jakieś ramy czasowe”

2024-06-06 13:18

Dwa tygodnie temu Marcin Hakiel i jego partnerka, Dominika Serowska poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka. Tą informacją nie zaskoczyli wnikliwszych obserwatorów polskiego show-biznesu, bo już od miesięcy wspominali o założeniu rodziny. A jednak pewna fanka ma do nich zarzut. "Tak szybko?" - pyta.

Fanka skomentowała ciążę partnerki Hakiela.
Autor: Instagram @marcinhakiel Fanka skomentowała ciążę partnerki Hakiela.

Znany tancerz po głośnym rozstaniu z byłą żoną, aktorką Katarzyną Cichopek, z którą ma dwójkę dzieci, ponownie zakłada rodzinę. Jego partnerka, Dominika ogłosiła ciążę na jednej z show-biznesowych imprez. Wcześniejsze publiczne rozmowy pary o dziecku sprawiły, że nikogo nie zdziwiła ta informacja. Tym bardziej, że Marcin Hakiel tuż po rozstaniu z Cichopek mówił wprost o tym, że marzy by jeszcze kiedyś zostać tatą.

- Po prostu chcę być szczęśliwy w życiu prywatnym, chciałbym coś zbudować, jakąś tam relację. Chciałbym mieć jeszcze dzieci (…) ale ja nie mam tak, że muszę. To jest super u faceta… mam “4 dychy”, więc nie muszę mieć już tych dzieci. Ale generalnie chciałbym mieć, bo to jest super. Jakby uważam, że małe dzieci są genialne i to jest takie (…) ciepło w domu, jest coś takiego fajnego – powiedział w 2022 roku w wywiadzie dla Żurnalisty.

Dowiedz się: Marcin Hakiel i jego partnerka zaskoczyli słowami o dziecku. "Postaram się"

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zwiedzają świat

Fani zaskoczeni tempem związku Hakiela

Choć Marcin Hakiel tworzy związek z Dominiką Serowską już od dłuższego czasu, to jednak na ich profilach instagramowych pojawiła się dyskusja o tym, że decyzję o dziecku podjęli dość szybko. Jedna z fanek zarzuciła im to wprost. Tancerz nie musiał odpowiadać, bo jego fani zrobili to za niego.

A są jakieś ramy czasowe, kiedy można, wypada, a kiedy nie?;

A na co czekać? Życie jest krótkie

- czytamy w komentarzach.

Co o nowym rodzeństwie sądzą dzieci Hakiela?

Znany tancerz i jego partnerka zdążyli już udzielić wywiadu dla portalu Plejada, w którym odnieśli się do swojej ciąży i rodziny patchworkowej jaką tworzą. Dominika tak mówiła o reakcji swoich pasierbów na wieść o ciąży.

Wydaje mi się, że bardzo dobrze! Na tyle, na ile je znam. Każdy się ucieszył na swój sposób. Wiadomo, że jest to nowa rola, więc i ja się stresuję, i dzieci też mogły być zdziwione – powiedziała przyszła mama w rozmowie z portalem.

41-letni tancerz ze związku z Katarzyną Cichopek ma dwójkę dzieci - 15-letniego syna Adama i 11-letnią córkę Helenę. W lutym tego roku, Hakiel ogłosił zaręczyny z przyszłą mamą swojego trzeciego dziecka.