Marcin Hakiel i jego partnerka zaskoczyli słowami o dziecku. "Postaram się"

2024-02-21 10:52

Życiu uczuciowemu znanego tancerza, Marcina Hakiela, od lat przygląda się cała Polska. Gdy w 2005 roku poznał Kasię Cichopek podczas programu "Taniec z gwiazdami", obydwoje stali się jedną z najpopularniejszych par naszego rodzimego show biznesu. Jeszcze głośniejsze było rozstanie małżeństwa w 2022 roku. Od czasu rozwodu, Hakiel jest już w drugim związku. Tym razem jest poważnie, bo mowa nawet o wspólnym dziecku...

Marcin Hakiel ponownie zostanie ojcem?
Autor: Instagram/ @marcinhakiel Marcin Hakiel ponownie zostanie ojcem?

Nie da się ukryć, że wokół Marcina Hakiela od co najmniej dwóch lat jest bardzo głośno. Wszyscy obserwowaliśmy, jak ojciec dwójki dzieci przeżywał rozstanie z Kasią Cichopek, z którą był małżeństwem przez 14 lat. Temat nabrał jeszcze większej pikanterii, gdy okazało się, że Cichopek jest w związku z Maciejem Kurzajewskim, z którym wspólnie prowadziła od jakiegoś czasu "Pytanie na śniadanie". 

W tym czasie obserwowaliśmy takie szarpaniny między byłymi małżonkami, jak chociażby osobne komunie dla ich córki. Sam tancerz, szybko znalazł nową partnerkę, która w jego mediach społecznościowych nie pokazywała jednak swojej twarzy. Tajemnicza blondynka w pewnym momencie zniknęła z życia Hakiela, ale zastąpiła ją nowa miłość.

Z nową partnerką, Dominiką tancerz spotyka się na poważnie już od kilku miesięcy. Para zaczyna nawet wspominać o dziecku. 

Dowiedz się: Hakiel szczerze o rozmowach z dziećmi na temat rozwodu. "Rozmawiać trzeba zawsze"

Spis treści

  1. Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika planują mieć dziecko?
  2. Marcin Hakiel w "Tańcu z gwiazdami"
Marcin Hakiel o powrocie to TAŃCA Z GWIAZDAMI. „MÓJ CEL JEST TAKI, ABY PRZEŻYĆ”

Zobacz: Maciej Kurzajewski ma świetne relacje z dziećmi Kasi Cichopek. Wyznał, jak tego dokonał

Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika planują mieć dziecko?

Znany tancerz wcale nie ukrywał, że nie wyklucza ponownego zostania ojcem po rozwodzie z Katarzyną Cichopek. Zapytany o ten temat przez jednego z internautów odparł kiedyś na swoim InstaStories:

"Więcej dzieci, więcej zabawy"

Teraz jednak zdaje się, że plany te nabierają powagi. Ostatnio, Hakiel udostępnił relację swojej partnerki, która opublikowała zdjęcie małego chłopca, najprawdopodobniej właśnie Marcina Hakiela z czasów dzieciństwa. Zdjęcie podpisała krótko:

"Chcę takie dziecko"

Hakiel wcale nie zamierzał ukrywać ich rozmów, by uniknąć kontrowersji. Odpowiedział zdecydowanie i wprost:

"Postaram się"

Pozostaje nam zatem trzymać kciuki za ich związek i przyszłe wspólne rodzicielstwo.

Marcin Hakiel w "Tańcu z gwiazdami"

Na co dzień, Marcin Hakiel z powodzeniem prowadzi własną szkołę tańca - Hakiel Akademia Tańca. W tym roku jednak, po latach przerwy, tancerz wraca do programu "Taniec z gwiazdami". Wystąpi w parze ze słynną "Królową życia", Dagmarą Kaźmierską. 

- Będą dzieci, będzie moja partnerka. Myślę, że będzie mocne wsparcie na widowni. Moje dzieci nie widziały, jakie tańczę, więc to też jest dla mnie duże przeżycie — mówił ostatnio w rozmowie z dziennikiem "Fakt".

Instagram Marcina Hakiela
Autor: @marcinhakiel Instagram Marcina Hakiela