Marcin Hakiel ponownie zostanie ojcem. „Może finalnie będą bliźniaki”

2024-05-24 9:50

To jeden z najgorętszych newsów polskiego show-biznesu ostatnich dni. Znany tancerz Marcin Hakiel po rozpadzie małżeństwa z Kasią Cichopek, matką dwójki jego dzieci, ponownie zostanie tatą. Gwiazdor nie tylko ułożył sobie życie uczuciowe u boku nowej partnerki, ale też zakłada z nią rodzinę.

Marcin Hakiel po raz trzeci zostanie tatą. Jego partnerka pokazała spory brzuszek
Autor: Instagram/ @marcinhakiel Marcin Hakiel po raz trzeci zostanie tatą. Jego partnerka pokazała spory brzuszek

O rozstaniu Marcina Hakiela i aktorki oraz prezenterki Katarzyny Cichopek dwa lata temu mówiły wszystkie media. Ich rozstanie w obliczu nowego związku Cichopek z Maciejem Kurzajewskim, z którym od dłuższego czasu współprowadziła "Pytanie na śniadanie" i publicznego przeżywania zawodu miłosnego przez Hakiela nie znikało z nagłówków. 

Atmosferę podgrzewały tematy takie jak oddzielna komunia wyprawiana dla ich córki, czy podział opieki nad dziećmi. Dziś jednak kurz po tamtych wydarzeniach opadł, a Marcin Hakiel zakłada nową rodzinę.

Zobacz też: Hakiel szczerze o rozmowach z dziećmi na temat rozwodu. "Rozmawiać trzeba zawsze"

Komunia córki Cichopek i Hakiela

Przeczytaj: Marcin Hakiel i jego partnerka zaskoczyli słowami o dziecku. "Postaram się"

Marzenia o kolejnym dziecku się spełniły

Z wszelkich medialnych wypowiedzi znanego tancerza wywnioskować można, że jest ona bardzo rodzinny. Po rozpadzie małżeństwa marzył, by założyć nowy, tradycyjny dom i mieć jeszcze dzieci z inną kobietą. 

- Po prostu chcę być szczęśliwy w życiu prywatnym, chciałbym coś zbudować, jakąś tam relację. Chciałbym mieć jeszcze dzieci (…) ale ja nie mam tak, że muszę. To jest super u faceta… mam “4 dychy”, więc nie muszę mieć już tych dzieci. Ale generalnie chciałbym mieć, bo to jest super. Jakby uważam, że małe dzieci są genialne i to jest takie (…) ciepło w domu, jest coś takiego fajnego – powiedział w 2022 roku w wywiadzie dla Żurnalisty.

Ostatnio temat powrócił, gdy jego partnerka, Dominika, wspomniała w mediach społecznościowych o dzieciach. Obydwoje zaskoczyli wówczas publiczną rozmową o planowaniu dziecka. 

W lutym tego roku Marcin Hakiel udostępnił relację swojej partnerki, która opublikowała zdjęcie małego chłopca, najprawdopodobniej właśnie Hakiela z czasów dzieciństwa. Zdjęcie podpisała wymownie:

"Chcę takie dziecko".

Hakiel wcale nie zamierzał ukrywać ich rozmów, by uniknąć kontrowersji. Odpowiedział, upubliczniając jej relacje i podpisując ją zdecydowanie i wprost:

"Postaram się".

Marcin Hakiel o reakcji dzieci na wieść o rodzeństwie

Wieść o ciąży Marcin i Dominika potwierdzili na imprezie portalu Pudelek. Przyszła mama pokazała się w czarnej, obcisłej kreacji, która wyraźnie podkreślała krągłości. Hakiel udzielił też pierwszego wywiadu w tym temacie dla portalu Plejada. Wraz z partnerką opowiadał o tym, jak zareagowały jego dzieci na wieść o tym, że będą mieć rodzeństwo.

– Wydaje mi się, że bardzo dobrze! Na tyle, na ile je znam. Każdy się ucieszył na swój sposób. Wiadomo, że jest to nowa rola, więc i ja się stresuję, i dzieci też mogły być zdziwione – powiedziała przyszła mama.

Jak się okazało dzieci Cichopek i Hakiela mają własne preferencje co do płci rodzeństwa.

– Adam wolałby brata, a Helenka chciałaby siostrę. Może finalnie wyjdzie tak, że będą bliźniaki. Zobaczymy – zażartował tancerz.

Przyszłym rodzicom składamy ogromne gratulacje!