Halejcio urządziła córce bajkowe urodziny. Tort zapierał dech. „Czy to nie przesada?”

2024-06-04 10:32

Nel, córeczka Klaudii Halejcio i Oskara Wojciechowskiego skończyła właśnie 3 latka. Z tej okazji rodzice urządzili jej urodziny w iście bajkowej oprawie. Największe wrażenie na wszystkich wywołał jednak tort. Na pierwszy rzut oka trudno było go odróżnić od imponujących dekoracji. „Ten zamek to tort?” - pytali zdezorientowani internauci.

Halejcio urządziła córce bajkowe urodziny. Tort zapierał dech. „Czy to nie przesada?”
Autor: instagram @klaudiahalejcio Halejcio urządziła córce bajkowe urodziny. Tort zapierał dech. „Czy to nie przesada?”

Aktorka Klaudia Halejcio, która w swoim zawodzie spełnia się od dziecka, a od kilku lat także prężnie działa jako influencerka publikując w mediach społecznościowych swoje autorskie produkcje rozrywkowe, od 3 lat jest także mamą małej Nel. Aktorka doskonale spełnia się w tej życiowej roli i bardzo dba o to, by jej córka miała piękne dzieciństwo. Znana jest także z tego, że bardzo dba o wyjątkową oprawę rodzinnych uroczystości – zwłaszcza tych, które dotyczą małej Nel. Z okazji 2. urodziny dziewczynki Klaudia Halejcio zorganizowała wyjątkową sesję fotograficzną, o czym pisaliśmy w naszym serwisie. Poprzeczka jednak cały czas rośnie – na 3. urodziny dumna mama zaplanowała takie atrakcje, na widok których ciśnie się jedno – „Wow!”.

"Jak zrobić fajne urodziny dla dziecka w domu?" - Królowe Matki odc. 8

Wyjątkowy tort na urodzinach córki Klaudii Halejcio

„Wczoraj świętowaliśmy 3. urodziny naszej Nel! Był to dzień pełen radości, uśmiechów i miłości (…). Jestem niesamowicie wdzięczna za każdą chwilę spędzoną z naszą Nelcią i za to, co mogę jej dać. Ogromne podziękowania dla wszystkich gości oraz dla tych, którzy stworzyli te magiczne atrakcje. Wasza obecność i wsparcie są dla nas bezcenne. Specjalne podziękowania dla Karoliny za ten niesamowity tort – czy widzieliście coś piękniejszego?” - napisała Klaudia Halejcio w opisie urodzinowej rolki.

Na nagraniu widzimy bajkowe przyjęcie urodzinowe urządzone w ogrodzie. Dekoracje są w tylu bajkowym – ścianka w kształcie zamku, imponujące dekoracje balonowe w kształcie wielkiej kuli, do tego wisienka całego przyjęcia – wspomniany już imponujący tort, który na pierwszy rzut oka nie wygląda na wypiek, a „dzieło sztuki”. Ozdabiały go trzy ruchome, dekoracyjne motyle, które trzepotały skrzydełkami. Sama aktorka była pod jego ogromnym wrażeniem.

„Karola, po prostu płaczę ze szczęścia, widząc ten tort! Twoje słodkości przerosły moje najśmielsze oczekiwania. To totalny hit i coś niesamowitego – nie mogę uwierzyć, że to dzieło Twoich rąk! A jak Wam się podoba zamek z tortu z fruwającymi motylami” – napisała w komentarzu zwracając się do twórczyni dzieła i swoich obserwatorów.

„O mamo!”, „Tort to istne dzieło sztuki”, „Przyjęcie jak z bajki”, „Wooow magicznie” – odpisali jej zachwyceni internauci.

„Przesada”. Fanki o urodzinach córeczki Klaudii Helejcio

Nie wszyscy internauci byli jednak tak pozytywnie nastawieni do urodzin w tak imponującej oprawie. Z ich ust padły obawy, że dziecko wychowywane jest w „przesadnym luksusie”. Nel porównano do syna Krzysztofa Rutkowskiego, o którym rozpisywały się niedawno media z powodu tego, że w ramach prezentu komunijnego otrzymał od rodziców BMW do driftów za około 200 tysięcy. Ale to nie jedyne nawiązania do świata celebrytów, jakie padły z ust obserwatorów.

„Czy to nie przesada mimo wszystko”.

„Od malutkiej pławicie ją w przesadnym luksusie jak syn Rutkowskiego”.

„Prawie jak u kardaszianek”.

„Strach się bać co będzie na 18” – komentowali.