Klaudia Halejcio zorganizowała sesję zdjęciową dla 2-letniej córki. "3 zdjęcie wygrywa"

2023-06-02 10:32

Klaudia Halejcio z okazji Dnia Dziecka podzieliła się przepięknymi zdjęciami z sesji córeczki. Dziś mała Nel kończy dwa latka, a fani są zachwyceni dziewczynką.

Klaudia Halejcio z córką
Autor: Instagram/@klaudiahalejcio Klaudia Halejcio podzieliła się zdjęciami z sesji córeczki. "3 zdjęcie wygrywa"

Klaudia Halejcio swoją karierę aktorską rozpoczęła bardzo wcześnie, bo już jako 4-latka. Na dużym ekranie zadebiutowała w 2009 roku w filmie „Popiełuszko. Wolność jest w nas”.  Wcześniej grała w serialach i teatrze. Ostatnio próbuje swoich sił także we własnych formach kabaretowych, które publikuje w mediach społecznościowych.

Prywatnie jest szczęśliwą mamą 2-letniej Nel. Z okazji Dnia Dziecka podzieliła się przepięknymi zdjęciami z sesji córeczki.

Zobacz także: Dzień dziecka w Polsce i na świecie - kiedy i dlaczego obchodzimy Dzień Dziecka?

Dzień Dziecka w bydgoskim Fordonie

Coraz częściej dzieli się swoim życiem

Aktorka nie tak dawno oficjalnie potwierdziła, że zaręczyła się ze swoim partnera Oskarem Wojciechowskim. Udostępniła również nagranie z tej intymnej i jakże bajecznej uroczystości.

Od tego momentu coraz częściej dzieli się swoim życiem prywatnym. Na Dzień Matki udostępniła bardzo odważne zdjęcia ze swoją córeczką, gdy ta była jeszcze niemowlęciem. Nie ukrywała na nich blizny po cesarskim cięciu i dziękowała za najcenniejszą rolę, jaką mogła przyjąć w swoim życiu.

Tym razem, z okazji Dnia Dziecka, postanowiła podzielić się sesją zdjęciową swojej małej córeczki.

„Spełnienia wszystkich twoich marzeń”

Kolorowe kwiaty, białe poduszki i pościel to wystrój, w którym pozowała 2-letnia Nel. Uroczy i szczery uśmiech dziecka dopełnia całości. Na jednym ze zdjęć Aktorka pozuje razem z córeczką.

„Niech ten dzień będzie pełen uśmiechów, prezentów i spełnienia wszystkich twoich marzeń. Kocham cię Neli bezgranicznie!” – czytamy pod nagraniem.

Fani zachwyceni małą Nel

Pod postem pojawiło się kilkadziesiąt komentarzy zachwyconych internautów. Fanki były pod wrażeniem małej dziewczynki. Niektóre uznały, że jest bardzo podobna do mamy. Inni podzielili się swoim typem na najlepsze zdjęcie z sesji fotograficznej.

„3 zdjęcie wygrywa” – napisała jedna z internautek.

„Ale z niej słodziak, widać, że ma szczęśliwe dzieciństwo pełne miłości i śmiechu” – przyznała inna.

„Jaka mama taka córka” – wyznała kolejna.

„Ona jest niesamowita!! Słodziak mały” – pisała następna.

Czytaj także: Sesja na roczek - jak przygotować dziecko?

Dokąd zabrać dziecko na Dzień Dziecka? 7 pomysłów, jak spędzić z maluchem 1 czerwca

Życzenia dla dorosłych na Dzień Dziecka 2023. Czego życzyć dużym dzieciom?