Halina Mlynkova pokazuje intymne kadry z życia rodzinnego z okazji roczku najmłodszego synka

2022-06-30 15:34

Halina Mlynkova jest raczej oszczędna w dzieleniu się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Z okazji roczku swojego młodszego syna Leona zrobiła jednak wyjątek i opublikowała kilka prywatnych kadrów. To także pierwszy raz, kiedy piosenkarka pokazuje twarz synka.

Halina Mlynkova z rodziną
Autor: Instagram/ @halinamlynkova Halina Mlynkova z rodziną.

Halina Mlynkova przez wiele lat nie schodziła z pierwszych stron gazet. Gdy na początku lat 2000, cała polska śpiewała jej hity "Czerwone korale" czy "W kinie w Lublinie - kochaj mnie", była jedną z najpopularniejszych gwiazd naszego rodzimego showbiznesu. 

Gdy jednak rozstała się z aktorem Łukaszem Nowickim, z którym żyła w związku małżeńskim przez 9 lat i z którym ma syna Piotra, zaczęła walczyć o prywatność. Zobaczenie jej w codziennym, rodzinnym wydaniu to rzadkość. Zdecydowała się na odrobinę prywaty z okazji pierwszych urodzin małego Leona. 

Leo 29.6.2021 Dziś mija roczek! Rok, który zmienił wszystko na lepsze! Kochamy Cię. Mama, Tata, Niko, Piter - tak gwiazda podpisała zdjęcie. 

Po zdjęciach widać, że mały Leon prowadzi wraz z rodzicami dość intensywne życie jak na roczniaka. Piosenkarka zabiera go w podróże, nawet tak długie jak do USA, i spędza z maluchem mnóstwo czasu. 

Dowiedz się: Późne macierzyństwo: dlaczego Polki rodzą dzieci po 40. roku życia?

Piosenkarka urodziła małego Leona mając 44 lata. Mlynkova ma jeszcze jednego syna - 18-letniego Piotra ze związku z aktorem Łukaszem Nowickim. Od dwóch lat jest w związku z o dwa lata starszym, polskim muzykiem i wokalistą Marcinem Kindlą. Szczęśliwi rodzice planują niebawem zalegalizować swój związek. 

Przeczytaj też: Rodzina patchworkowa – najczęstsze problemy