Hejterzy nie dawali szans ich związkowi. Para z „Rolnik szuka żony” spodziewa się dziecka!

2024-05-27 10:33

Para znana z programu "Rolnik szuka żony" postanowiła podzielić się radosną nowiną. Z udziałem przyjaciół nagrali wyreżyserowany wcześniej film na którym zdradzili nie tylko sam fakt, że zostaną rodzicami, lecz także płeć pociechy.

Hejterzy nie dawali szans ich związkowi. Para z „Rolnik szuka żony” spodziewa się dziecka!
Autor: getty images/ Screen Instagram @c5waldi_passion_farmer Hejterzy nie dawali szans ich związkowi. Para z „Rolnik szuka żony” spodziewa się dziecka!

Tuż przed Dniem Matki uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Wygląda na to, że hejterzy, którzy nie wróżyli parze poważnego związku, mylili się co do uczucia, które połączyło Dorotę i Waldemara. Para tę radosną nowinę przekazała w dość oryginalny sposób. Wiadomo też, czy spodziewają się chłopca czy dziewczynki.

Rolnik szuka żony: Waldek uderza w Ewę. Wspomniał o swoich rodzicach!

Widzowie nie dawali im wielkich szans

Ich związek wielu widzów programu spisało na straty już na starcie. Rolnik w trakcie zdjęć w gospodarstwie postanowił, że najpierw odeśle do domu Annę, a później Dorotę. Wydawało się, że to wspólnie z Ewą ułoży sobie życie, rozmawiali o dzieciach i o ewentualnej przeprowadzce.

Już w finałowym odcinku okazało się jednak, że ich relacja nie przetrwała. Rozstanie i awantura, której świadkami byli widzowie, zaskoczyła fanów programu TVP. W jeszcze większe zdumienie wprawiła ich wiadomość o tym, że Waldemar spotyka się z Dorotą, kandydatką, którą odesłał do domu. Szczęśliwi przekonywali, że spotykają się regularnie, co było widać także na zamieszczanych przez nich zdjęciach w mediach społecznościowych.

Para wciąż musiała czytać jednak nieprzychylne komentarze, których w internecie pojawiło się sporo. Widzowie programu twierdzili, że mężczyzna jest maminsynkiem i przesadną uwagę zwraca na to, "jak zostanie odebrany przez widzów". Pod postami w mediach społecznościowych mógł przeczytać, że "z takim podejściem żadna jego relacja nie ma szans przetrwać", podobne komentarze czytała Dorota. Uczestniczka wytrwale odpowiadała na nie i w kolejnych postach przekonywała, że nie przejmuje się opinią innych. "Nie można zadowolić wszystkich, ale można uszczęśliwiać siebie i to jest najważniejsze. Ludzie gadali i gadać będą. Zawsze im coś będzie przeszkadzać mimo, że sami nienawidzą, jak zwraca się im uwagę. Zaakceptuj to i rób swoje" - pisała na Instagramie.

Czytaj też: Synek Ani z "Rolnik szuka żony" ma już tydzień. Szczęśliwa mama wyznała, za czym tęskni

Dorota i Waldemar zostaną rodzicami

Choć niemal każde ich wspólne zdjęcie komentowali hejterzy dopytujący, czy nadal są razem, wieszcząc im rychłe rozstanie, zakochani Dorota i Waldemar zaskoczyli wszystkich. W sobotę, tuż przed Dniem Matki, opublikowali film. W towarzystwie znajomych przekazali wiadomość o tym, że wkrótce ich rodzina się powiększy.

"Kochanie, w tych sprzyjających okolicznościach przyrody oraz wśród towarzystwa naszych wspaniałych przyjaciół pragniemy podzielić się z wami cudowną nowiną" - zaczął mówić Waldemar, po czym czule położył dłoń na brzuchu Doroty. Partnerka rolnika dodała: "Jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ spodziewamy się wymarzonej córeczki".

Rolnik nie krył swojej radości z tego, że zostanie ojcem. "Na taką chwilę czekałem bardzo długo" - napisał na Instagramie.

Czy ta informacja sprawi, że para odpocznie od kąśliwych komentarzy? Mamy nadzieję, że hejterzy odpuszczą. Wszystko wskazuje na to, że najbliższe miesiące będą pracowite dla Doroty i Waldemara, w końcu będą musieli przygotować się na pojawienie się córeczki. To czas wielkich zmian także w życiu synka Doroty, w końcu będzie miał młodsze rodzeństwo.

Całej rodzinie życzymy wszystkiego dobrego, a pani Dorocie tego, by ciążowe dolegliwości nie dawały się tak bardzo we znaki.

Czytaj też: Marcin Hakiel ponownie zostanie ojcem. „Może finalnie będą bliźniaki