Zobacz dziecko, które NICZEGO SIĘ NIE BOI!

2014-05-06 18:11

Furorę w internecie robi nagranie z Teksasu, na którym ojciec bawi się z niemowlakiem. Mężczyzna próbuje przestraszyć swoje dziecko, jednak jego usilne próby pełzną na niczym... Zobaczcie film, który spodobał się milionom!

Dziecko się nie boi
Autor: x-news

Z pozoru sielska scena: wygodna kanapa, niemowlę w pieluszce i zajmujący się nim tata. Obrazek jednak nie jest tak oczywisty, jakby się wydawało na pierwszy rzut oka. Mężczyzna owszem, zajmuje się dzieckiem, nie bawi się z nim jednak, ale... próbuje je przestraszyć. Jego próby pełzną na niczym - maluch nie reaguje tak jak powinien. Dziecko się nie boi!

Małe dzieci mają lęki natury wizualnej i słuchowej. Zasłonięcie mu oczu i nagłe spowodowanie ciemności powinno więc wywołać niepokój albo strach. To dziecko jednak w ogóle nie reaguje tak jak równieśnicy...

Ku zdziwieniu taty, każde przykrycie bluzką wywołuje nie zaskoczenie, ale... salwę śmiechu. Dziecko nic sobie nie robi z wygłupów taty, nie boi się ani nie jest zdezorientowane nową sytuacją, tylko śmieje się rubasznie.

Nagranie wykonane w Stephenville w Teksasie w Stanach Zjednoczonych stało się hitem internetu. Zobaczcie, co tak ubawiło miliony!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza