Ile może zarabiać mama na Instagramie? Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podała konkretne kwoty

2022-07-14 9:15

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradza zarobki na Instagramie. Podała konkretne stawki i przelicznik, dzięki któremu można "rozszyfrować" każdą influencerkę. Kobieta, która pokazuje swoje życie małżeńskie i wychowywanie dzieci właśnie na Instagramie, zgromadziła do tej pory ponad 250 tys. obserwujących.

Anita Szydłowska
Autor: Instagram/ @anitaczylija Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradza zarobki na Instagramie.

Anita Szydłowska to jedna z tych bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która najmocniej zapadła w pamięć jego widzom. Mało, że w wypadku jej i Adriana, z którym została sparowana, eksperyment przyniósł sukces - para wciąż jest małżeństwem - to jeszcze najwyraźniej szczęśliwym i zgodnym.

Widać to chociażby po dzieciach - małżeństwo, które jest razem już 4 lata, doczekało się już dwójki pociech - trzyletniego Jerzyka i dwuletniej Blanki

Anita, która z zawodu jest tancerką i choreografką, po programie zaczęła bardzo aktywnie prowadzić swoje media społecznościowe, korzystając z fali popularności. Zgromadziła tam ponad ćwierć miliona obserwatorów. Trochę mniej, choć wciąż sporo obserwujących, ma na swoim koncie jej mąż Adrian - zgromadził tam społeczność 120 tys. osób.

Dowiedz się: Kryzys w związku. Czy kłótnie w związku są potrzebne?

Przeczytaj: Pułapki własnego biznesu – oczami mamy

Ostatnio na swoim Instastories influencerka, zapytana o zarobki z działalności w social mediach, udzieliła bardzo szczerej odpowiedzi. Według niej dość częsty jest przelicznik:

Liczba obserwujących pomnożona przez 0,01 - to typowy przelicznik do negocjacji stawki za post.

Wynika z tego, że ona sama, za jeden post na Instagramie może dostać około 2500 tys. złotych, a jej mąż - około 1200 zł za post.

Sprawdź: Social Media - jak je wykorzystać w biznesie młodej mamy?

Alberto o swoich szansach w oktagonie, zarobkach i spotkaniu z Natsu