Jeannette Kalyta – najsłynniejsza położna w Polsce napisała książkę

2014-01-29 16:15

Jannette Kalyta - położna znana z radiowej reklamy Laktacydu napisała autobiograficzną książkę „Położna. 3550 cudów narodzin”. Autorka twierdzi, że pisząc tę książkę, chciała podnieść rangę zawodu położnej, który jest niedoceniany.

jeannette kalyta
Autor: x-news

Jeannette Kalyta – to dziś najsłynniejsza położna w Polsce. Zasłynęła dzięki występowi w reklamie radiowej Laktacydu. Okazało się, że kampania z jej udziałem była najbardziej przez Polaków zapamiętaną i jednocześnie... najbardziej irytującą ze względu na cżęstotliwość nadawania. Ale oprócz występu w reklamie – który był raczej incydentalny – Jeannette Kalyta ma jeszcze inne osiągnięcia zawodowe. Od 25 lat pracuje jako położna w szpitalu, prowadzi w Warszawie szkołę rodzenia „Jeannette”, odbierała porody dzieci wielu gwiazd i celebrytów, a niedawno – 15 stycznia 2014 roku na rynek trafiła książka jej autorstwa: „Położna. 3550 cudów narodzin”.
Książka nie jest poradnikiem dla przyszłych mam czy rodzących, nie jest też w pełni książką biograficzną. Łączy w sobie kilka gatunków i – jak twierdzi sama autorka – powstała z emocji i potrzeby serca.
W studiu "Dzień Dobry TVN" Jeannette Kalyta opowiedziała, o czym jest jej książka i dlaczego ją napisała.

Dzień Dobry TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza