Joanna Opozda urodziła zdrowego synka. Dumny tata pokazał zdjęcie

2022-02-23 9:06

22 lutego 2022 roku na świat przyszedł syn znanej aktorskiej pary - Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Zgodnie z zapowiedziami, chłopczyk otrzymał imię Vincent. Rodzice nie kryją radości.

Joanna Opozda urodziła
Autor: PHOTO LUKASZ GAGULSKI SUPEREXPRESS / EAST NEWS KRAKOW Joanna Opozda urodziła

22.02.2022 - to właśnie o tej wyjątkowej dacie rozpisywały się wczoraj serwisy internetowe. Wiadomo, że dzieci urodzone w Polsce tego dnia miały otrzymać oryginalny numer pesel - zaczynający się od 6 dwójek, a zatem wyjątkowo łatwy do zapamiętania!

Okazuje się, że właśnie tego dnia, na świat przyszedł synek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Jako pierwszy tą informacją podzielił się dumny tata chłopca. Synek znanej pary otrzymał imię Vincent.

Czytaj też: Imiona dla chłopców - 22 ładne i nieoklepane

Vincent Królikowski w ramionach mamy

Jako pierwszy informację o tym, że wyczekiwany synek pojawił się na świecie, przekazał szczęśliwy tata. Jak zabawnie skomentował, zarówno noworodek jak i... dzielna mama otrzymały 10 na 10 punktów. W ten sposób dumny tata nie tylko podkreślił, że dziecko jest zdrowe i ma się dobrze, lecz także fakt, że w ten sposób chce podziękować swojej żonie.

Pod postem na Instagramie od razu posypały się komentarze z gratulacjami. Wkrótce także szczęśliwa mama postanowiła dodać coś od siebie i opublikowała wzruszający post.

Joanna Opozda wzruszająco pisze o synku

Dla modelki i aktorki to wielki dzień. Tym bardziej, że okres ciąży nie należał do szczególnie spokojnych w jej życiu. Małżonkowie starali się za wszelką cenę chronić swoją prywatność, mając nadzieję, że za kilka miesięcy będą mogli wreszcie podzielić się szczęśliwą nowiną. Tak też się stało, a wzruszona mama postanowiła podzielić się ze światem swoim szczęściem.

"Choroba, cierpienie, płacz, hormony i niewyobrażalny stres. Ciągłe poczucie zagrożenia i strachu….Było nam cholernie trudno. I Ty niestety wiesz o tym najlepiej mój synu. Przetrwaliśmy." - napisała Joanna Opozda.

Na twarzy młodej mamy tulącej w ramionach swoje ukochane dziecko widać piękny uśmiech. Całej rodzinie życzymy, by mogli z radością i spokojem celebrować wyjątkowe rodzinne chwile. I oczywiście życzymy też, by życie małego Vincenta, jak pięknie ujęła to modelka, było "przepełnione radością i miłością".

Czytaj także: Jak wyglądają pierwsze godziny po porodzie?

Skala Apgar - ile punktów i za co dostaje noworodek?