Katarzyna Sokołowska urodziła. To chłopiec czy dziewczynka?

2022-07-18 19:12

Katarzyna Sokołowska urodziła. Jej tęczowe dziecko, przyszło na świat prawdopodobnie dzisiaj, ale ani celebrytka, ani jej najbliżsi nie zdradzili jeszcze szczegółów. Czy jurorka "Top Model" powiła chłopca, czy dziewczynkę?

Katarzyna Sokołowska urodziła. To chłopiec czy dziewczynka?
Autor: Getty images/screen instagram@kasiasokolowska_official Katarzyna Sokołowska urodziła. To chłopiec czy dziewczynka?

Jak donosi jeden z portali, Katarzyna Sokołowska urodziła. To jej pierwsze dziecko, które specjalistka od mody urodziła na świat w wieku 49 lat. Jak sama przyznała, długo czekała na tę ciążę, a dziecko którego oczekiwała było poczęte drogą in vitro. To dlatego że poprzednia ciąża celebrytki zakończyła się poronieniem

“Nie ma się co oszukiwać. Zdecydowałam się na procedurę in vitro, bo myślę, że pewne zdarzenia upewniły mnie w tym, że bardzo chcę mieć dziecko. Po naturalnej ciąży, którą straciłam, pojawiła się potrzeba macierzyństwa i pewność, że chcę o to zawalczyć" - powiedziała w jednym z wywiadów Katarzyna Sokołowska, czym zjednała sobie serca wielu kobiet. Wszystkie jej fanki gorąco dopingowały jej ciąży, która ze względu na wiek przyszłej mamy mogła być ryzykowna. 

Czytaj również Katarzyna Sokołowska urodzi tęczowe dziecko. "Pewne zdarzenia upewniły mnie w tym, że bardzo chcę mieć dziecko"

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Jak donosi jeden z portali, Kasia urodziła dziecko i zarówno ona, jak i maleństwo, czują się dobrze. Nie zdradziła jeszcze jakiej płci jest dziecko, choć wcześniej plotkowano o chłopcu. Za kilka dni pewnie się przekonamy się, czy było w nich ziarno prawdy.