Krzysztof Ibisz pokazał uroczy film z synkiem. "Facet dojrzewa później do bycia ojcem"

2022-10-18 17:28

Krzysztof Ibisz pod koniec września tego roku został po raz trzeci tatą. Teraz uroczym filmikiem podsumował pierwszy miesiąc opieki nad synkiem. „Time with Daddy” – tak zatytułował swoją produkcję. Obserwatorki nie kryły zachwytu: „Miłość w czystej postaci”.

Krzysztof Ibisz pokazał wzruszający film z synkiem. Fanka: Facet dojrzewa później do bycia ojcem
Autor: instagram/@krysztof_ibisz_official Krzysztof Ibisz pokazał wzruszający film z synkiem. Fanka: "Facet dojrzewa później do bycia ojcem"

Krzysztof Ibisz mimo iż ma duże doświadczenie w roli taty (posiada dwóch dorosłych synów z poprzednich związków), bardzo sumiennie przygotowywał się do roli taty po latach przerwy. Wraz ze swoją żoną Joanną Kudzbalską uczęszczał na zajęcia do szkoły rodzenia, kurs pierwszej pomocy niemowlętom, uczył się wspierać żonę w trakcie porodu pod okiem douli. Już w okresie ciąży widać było, że szykuje się na zaangażowane ojcostwo. Gdy mały Borys pojawił się na świecie, nie zwalnia tempa. Na filmiku, który właśnie wrzucił na swoim instagramowym koncie, widać, że świetnie opiekuje się swoim synkiem.

Przeczytaj także: Krzysztof Ibisz zachwycony ciążową sesją żony. „Jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie”

Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar

Krzysztof Ibisz podsumowuje pierwszy miesiąc z synkiem

Prezenter pokazał na filmiku, jak opiekuje się maluszkiem. Na kilku ujęciach widać, że stara się budować głęboką więź z synem. Dużo tuli, rozmawia z nim, bawi się, nauczył się także wiązać go w chustę. Trzeba przyznać, że to rzadkość wśród tatusiów, by potrafili to robić. Znając podejście prezentera, z pewnością uczył się tego pod okiem doradcy chustonoszenia.

Fanka: „Facet dojrzewa później do bycia ojcem”

Wideo Krzysztofa Ibisza zrobiło wrażenie na wielu obserwatorkach. Posypało się mnóstwo komplementów i serduszek pod jego adresem.

„Każdy tata powinien taki być - zajmować się dzieckiem, pomagać swojej żonie, uczestniczyć w trudzie rodzicielstwa.”

„Panie Krzysztofie, miłość w czystej postaci.”

„Krzychu jestem dumna z ciebie. Tata na medal.”

„Facet dojrzewa później do bycia ojcem" - pisali.

Przeczytaj: Krzysztof Ibisz prosto ze szpitala zwrócił się z apelem do wszystkich rodziców: "Licho nie śpi"