Krzysztof Ibisz prosto ze szpitala zwrócił się z apelem do wszystkich rodziców: "Licho nie śpi"

2022-08-11 14:26

Już niedługo Krzysztof Ibisz po raz trzeci zostanie tatą. Mimo iż jest już doświadczonym rodzicem, nie spoczywa na laurach, ale rzetelnie przygotowuje się na przyjście najmłodszej pociechy na świat. Wraz z żoną uczęszcza na zajęcia do szkoły rodzenia, a teraz zapisał się także na ważny kurs w szpitalu. Z tej okazji wystosował też apel do wszystkich rodziców.

Krzysztof Ibisz prosto z wizyty w szpitalu zwrócił się z apelem do wszystkich rodziców: Licho nie śpi
Autor: Instagram/@krzysztof_ibisz_official Krzysztof Ibisz prosto z wizyty w szpitalu zwrócił się z apelem do wszystkich rodziców: "Licho nie śpi"

5 czerwca Krzysztof Ibisz i jego trzecia żona Joanna Kudzbalska podzielili się informacją, że niebawem zostaną rodzicami. "Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy" - napisali wtedy. Para pobrała się w sierpniu 2021 i szybko zdecydowała się na powiększenie rodziny. Ciąża zbliża się już ku końcowi, więc także przygotowania do porodu idą cała parą.

Przeczytaj także: Krzysztof Ibisz po raz trzeci zostanie tatą. Para pokazała urocze zdjęcie z brzuszkiem

Nidzica. Policjant uratował 4-latkę, która zadławiła się cukierkiem

Szkoła rodzenia i kurs pierwszej pomocy

Niedawno pisaliśmy o tym, że prezenter uczęszcza do szkoły rodzenia. Na swoim instagramowym koncie podzielił się zdjęciem z zajęć praktycznych, przyznając, że jest pod wielkim wrażeniem takich lekcji. Teraz poszedł o krok dalej – zapisał się na kurs „Bezpieczny maluch” w szpitalu przy ul. Madalińskiego w Warszawie. Z tej też okazji zaapelował do wszystkich rodziców.

„Mały apel do dużych rodziców. Pójdźcie na kurs pierwszej pomocy noworodkom i dzieciom. Kursy są bezpłatne. My byliśmy na takim szkoleniu w jednym z warszawskich szpitali. Licho nie śpi, więc warto wiedzieć, co robić. NAUCZMY SIĘ RATOWAĆ ŻYCIE” – napisał.

My również dołączamy się do tego apelu, wiedza na temat tego, jak udzielać pierwszej pomocy niemowlętom i starszym dzieciom jest na wagę złota. Nigdy nie wiesz, kiedy będzie pomocna. Nawet jeśli dobrze znamy teorię z książki, warto ją ugruntować podczas zajęć praktycznych.

Dzieci Krzysztofa Ibisza

Prezenter zostanie ojcem po raz trzeci. Do tej pory doczekał się dwóch synów - 23-letniego Maksymiliana (z małżeństwa z Anną Zejdler) oraz 16-letniego Vincenta (z małżeństwa z Anną Nowak-Ibisz). Póki co nie wiadomo, jakiej płci będzie jego trzecia pociecha.

Przeczytaj także: Jak udzielić pierwszej pomocy niemowlęciu? Jeśli jesteś matką, powinnaś obejrzeć te filmy

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza