Krzysztof Ibisz podzielił się uroczymi kadrami z Boryskiem. "Nasza podróż przez życie"

2023-05-26 8:52

Krzysztof Ibisz jako jeden z prowadzących festiwal w Sopocie postanowił wykorzystać ten czas i zabrać najbliższych nad morze. Powiedzieć, że jest dobrym tatą to za mało. Widać, że od początku angażuje się w opiekę nad małym Borysem.

Krzysztof Ibisz
Autor: Instagram/krzysztof_ibisz_official Krzysztof Ibisz zabrał Borysa nad morze. "Nasza podróż przez życie"

Krzysztof Ibisz po raz trzeci został tatą we wrześniu 2022 roku. Mały Borys jest jego oczkiem w głowie. Prezenter na swoim profilu na Instagramie @krzysztof_ibisz_official  uchyla rąbka tajemnicy i coraz częściej dzieli się wspólnymi zdjęciami z synkiem.

Prezenter jako jeden z prowadzących na festiwalu w Sopocie postanowił zabrać nad morze swoich najbliższych. Jak podał fakt.pl, towarzyszy mu żona, synek, a także teściowie.

W udostępnionym poście Ibisz postanowił podzielić się pięknym widokiem i pokazać 8-miesięcznemu niemowlakowi morze. Widać, że tata zajmuje się dzieckiem po prostu wzorowo.

Zobacz także: Krzysztof Ibisz opowiedział o porodzie żony. Ma ważną radę dla innych

Krzysztof Ibisz z malutkim synkiem nad morzem

Miłość od pierwszego wejrzenia

Krzysztof Ibisz w 2021 roku wziął trzeci ślub z nową wybranką, 29-letnią modelką Joanną Kudzbalską. Jak sam opowiadał w programie Izabeli Janachowskiej, to była miłość od pierwszego wejrzenia.

Zobaczyłem Asię, stała przy recepcji i po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski. Pomyślałem sobie, że marzyłbym o tym, żeby być z tą kobietą i żeby ona była moją żoną. Po prostu poczułem, że to jest to. Poczułem, że to jest ta osoba

– powiedział.

18 września 2022 roku na świecie pojawił się ich synek Borys. To trzecie dziecko prezentera. Oprócz niego ma jeszcze dwóch synów: Maksymiliana – ze związku z dziennikarką Anną Zejder i Vincenta – z małżeństwa z dziennikarką Anną Nowak-Ibisz.

W wielu wywiadach Ibisz podkreślał, że zawsze był zaangażowanym tatą. Media z zainteresowaniem obserwują jego więź z najmłodszym dzieckiem. Widać, że prezenter uwielbia spędzać z Borysem każdą wolną chwilę i rzeczywiście aktywnie spędza z nim czas.

Rodzinny pobyt nad morzem

Ostatnie dni Ibisz spędza ze swoją rodziną nad morzem. Jak relacjonował fakt.pl, paparazzi zauważyli prezentera, jak nosi małego Borysa na rękach, karmi go i troskliwie się nim opiekuje. Widać, że te wspólne chwile dają mu wiele radości.

Prezenter również wrzucił z pobytu nad morzem zdjęcie z synkiem. Borys siedzi u taty na barana i obserwuje morze.

Pod postem widnieje krótkie:

"Nasza podróż przez życie".

Takie chwile spędzone razem są czymś najcenniejszym.

Internauci biją brawo

Pod postem pojawiło się wiele serduszek, uśmiechniętych buziek i klaszczących rączek. Widok taty z synkiem chwyta za serce.

"Pięknie napisane" - zwrócił uwagę jeden z fanów.

"Razem najlepiej" - podsumował kolejny.

"Powodzenia we wszystkim w tej podróży" - dodała inna.

Czytaj także: Mój tata to mistrz świata! Jak być wzorem dla dziecka?

Rola ojca w życiu dziecka: tata potrzebny od zaraz