Krzysztof Ibisz pokazał intymne zdjęcia z porodówki. Jego synek nosi oryginalne imię

2022-09-20 14:35

Jak zdradził Krzysztof Ibisz, jego synek urodził się w niedzielę, 18 września. W swoim instagramowym poście, prezenter pokazał zdjęcia z porodówki, na których widać szczęśliwą mamę - Joannę Ibisz wraz z synkiem. Nie brak też pierwszego zdjęcia szczęśliwego taty z pociechą. Jakie imię nosi maluszek? Jest bardzo ładne i zyskuje popularność.

Joanna i Krzysztof Ibisz
Autor: Instagram/ @joibisz Ibiszowie właśnie zostali rodzicami. Gratulujemy!

Początkowo, poniedziałkowe wieści o tym, że Krzysztof Ibisz został już tatą, szczęśliwi rodzice, potwierdzili jedynie dziękując za gratulacje. Teraz zaś opublikowali swoje pierwsze rodzinne zdjęcia ze wspólnym synem. I to prosto z porodówki. 57-letni prezenter zdradził też, jak nazywa się jego synek. 

Wszystko wskazuje na to, że poród był dla pary pięknym przeżyciem. Post Ibisza jest bowiem przepełniony podziękowaniami dla personelu szpitala, w którym rodziła jego żona Joanna. 

Zobacz: Krzysztof Ibisz po raz trzeci zostanie tatą. Para pokazała urocze zdjęcie z brzuszkiem

SEKRET Krzysztofa Ibisza został ODKRYTY. Już wiadomo dlaczego wygląda tak młodo, prosta recepta

Dowiedz się: Prywatna położna czy doula - kogo wybrać? Rodzaj ich pomocy bardzo się różni

8.09.2022r. przyszedł na świat nasz Synek, Borys Ibisz (...) Czujemy się Najszczęśliwszymi Ludźmi na Świecie - napisał Krzysztof Ibisz.  

Nie zabrakło też pełnych sympatii podziękowań dla personelu szpitala, w którym rodziła Joanna Ibisz. 

Dziękujemy z całego serca personelowi Szpitala im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. Centrum Porodów Naturalnych to wspaniałe miejsce dla Kobiet, które rodzą siłami natury

Poród żony Krzysztofa Ibisza musiał należeć do udanych. Prezenter personalnie podziękował także położnej i douli, które towarzyszyły małemu Borysowi i jego mamie w przyjściu na świat. 

Dr Marcie Szajnik dziękujemy za uważne prowadzenie ciąży, douli Julicie Księżyckiej @doula_julita_ksiezycka za wszystkie cenne rady i opiekę przed porodem, kochanej położnej Kasi Kleczkowskiej @kasiatrzaska za nieocenioną pomoc w tym pięknym i trudnym momencie, którego nie da się opisać słowami.

Imię Borys w 2022 rok otrzymało 334 chłopców. Popularność tego imienia rośnie z roku na rok. 

Zobacz też: Krzysztof Ibisz zachwycony ciążową sesją żony. „Jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie”

Krzysztof Ibisz oprócz małego Borysa, ma też dwóch starszych synów. Maksymiliana ze związku z dziennikarką - Anną Zejdler oraz Vincenta z małżeństwa z dziennikarką - Anną Nowak - Ibisz. W 2021 roku prezenter wziął trzeci ślub z 29-letnią lekarką Joanną Kudzbalską.