Krzysztof Ibisz opowiedział o porodzie żony. Ma ważną radę dla innych

2023-01-18 10:10

Krzysztof Ibisz jest ojcem trzech synów, pochodzących z jego trzech małżeństw. Jak przyznaje w wielu wywiadach, mimo zawirowań uczuciowych, zawsze był zaangażowanym ojcem. Ostatnio dość szczegółowo opisał swój udział w porodzie aktualnej żony, Joanny.

Krzysztof Ibisz z żoną Joanną
Autor: Instagram/ @krzysztof_ibisz_official Krzysztof Ibisz jest bardzo zaangażowanym ojcem niemowlaka.

Tuż po narodzinach małego Borysa, 57-letni prezenter, w euforii pierwszych wspólnych chwil dość licznie dzielił się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. Później jednak rodzinne kardy na dłuższy czas zniknęły z jego Instagrama. Ostatnio powrócił do coraz częstszego publikowania prywatnych treści, a nawet w jednym z wywiadów opisał dokładnie narodziny swojego najmłodszego syna. 

Zobacz też: Krzysztof Ibisz pokazał intymne zdjęcia z porodówki. Jego synek nosi oryginalne imię

Krzysztof Ibisz wspomaga się okularami do czytania. Oczy zdradzają jego wiek!

Dowiedz się: Krzysztof Ibisz pokazał uroczy film z synkiem. "Facet dojrzewa później do bycia ojcem"

Wszystko wskazuje na to, że poród był dla prezentera i jego żony, Joanny Kudzbalskiej, pięknym przeżyciem. Ich wspólny post na Instagramie, tuż po narodzinach synka, był bowiem przepełniony podziękowaniami dla personelu szpitala, w którym rodzili. Teraz gwiazdor wraca do tamtych chwil w jednym z wywiadów dla pisma Party i poleca wszystkim wspólny poród.

- Byliśmy razem w tym całym procesie. To jest najtrudniejsza i najpiękniejsza chwila, mam wrażenie, dla kobiety – ale i dla mężczyzny, który jeżeli towarzyszy w tym całym procesie, to też jest bardzo trudne i bardzo piękne – mówił prezenter.

– Mógłbym polecić panom, by towarzyszyli swoim partnerkom. Bo to chodzi o to, by towarzyszyć w tym wszystkim: oddychać ze swoją partnerką, masować ją, wspierać… Ja byłem przy wszystkich porodach i mam wrażenie, że ten kontakt z dzieckiem może być jeszcze lepszy. Nie przegapcie, panowie, tego momentu -  radzi innym ojcom.

Krzysztof Ibisz, oprócz małego Borysa, ma też dwóch starszych synów: Maksymiliana - ze związku z dziennikarką Anną Zejdler oraz Vincenta - z małżeństwa z dziennikarką Anną Nowak-Ibisz. W 2021 roku prezenter wziął swój trzeci ślub z 29-letnią lekarką Joanną Kudzbalską.

Przeczytaj: Krzysztof Ibisz po pierwszych dniach z noworodkiem ma ważny apel. „Nie straszcie przyszłych rodziców”

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza