Kup nowy numer M jak mama z kalendarzem na 2020 rok!

2019-11-08 10:02

W najnowszym numerze magazynu "M jak mama" znajdziecie jak zwykle wiele ciekawych artykułów, które zainteresują każdą przyszłą mamę, np. jak prawidłowo przystawiać maluszka do piersi. Coś dla siebie znajdą również czytelniczki, które już mają dzieci: czy kupować im szumiące zabawki i jak z nich bezpiecznie korzystać?

mjm 12/19
Autor: redakcja

W najnowszym numerze "M jak mama" znajdziesz wiele ciekawych tekstów na temat ciąży, pierwszych tygodni macierzyństwa oraz pielęgnacji niemowlęcia.

Jeśli oczekujesz właśnie dziecka, wybierz się koniecznie na USG piersi. Przeczytaj, dlaczego nasi eksperci przekonują, że to badanie wykonywane w okresie ciąży, wbrew powszechnej opinii ma sens i jest bardzo ważny elementem profilaktyki nowotworów.

Koniecznie dowiedz się też, jak prawidłowo przystawiać dziecko do piersi - to ważny temat, bo błędy w czasie karmienia mogą skutkować problemami laktacyjnymi. W magazynie znajdziesz również informacje, jaką antykoncepcję stosować w czasie karmienia piersią i jak bezpiecznie korzystać z popularnych zabawek szumiących. Warto dowiedzieć się, czy biały szum jest rzeczywiście całkowicie bezpieczny.

Dla mam nieco starszych dzieci polecamy interesujące teksty o nauce chodzenia oraz o trzech ważnych szczepieniach, które warto wykonać u malca: przeciw pneumokokom, meningokokom oraz grypie.

W tym miesiącu po raz pierwszy nasza redakcja zajęła się testowaniem produktów, które nasze czytelniczki kupują na co dzień dla swoich maluszków. Chcesz dowiedzieć się, co wzięłyśmy na warsztat? Przeczytaj relację z naszego testu!

Zapraszamy do kupna magazynu "M jak mama" oraz do zakupu prenumeraty wersji cyfrowej miesięcznika. Dołącz do czytelniczek M jak mama i kup aktualne wydanie magazynu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza