Synek Lary Gessler wylądował w szpitalu: "zaraził się RSV". To dziś los wielu rodzin

2022-12-29 9:25

Wyjątkowo ciężki sezon chorobowy nie odpuszcza nikomu. Lekarze alarmują, że szpitale są przepełnione. Panuje absolutny wysyp wszelkich chorób - gryp, angin, szkarlatyn i RSV. Na tę ostatnią cierpi kilkumiesięczny synek Lary Gessler. Przebieg był na tyle ciężki, że malutki chłopiec wylądował w szpitalu.

Lara Gessler
Autor: Instagram/ @lara_gessler Lara Gessler pokazała kadry ze szpitala.

W połowie września tego roku urodziło się drugie dziecko Lary Gessler i Piotra Szeląga - synek Bernard. Szczęśliwi rodzice pokazali intymne kadry z porodu, a później piękne powitanie brata przez 2-letnią Nenę. 

Niestety, jak to bywa w rodzinach z kilkorgiem małych dzieci, sezon chorobowy dotknął ich wyjątkowo mocno. Niedawno Lara zdradziła, że sama była tak chora, że musiała brać antybiotyk. Teraz z kolei 3-miesięczny Bernard trafił do szpitala z powodu RSV

Dowiedz się: Pobyt z dzieckiem w szpitalu: jakie prawa ma rodzic?

Jak walczyć z katarem u niemowlęcia?

Dowiedz się: Mąż Lary Gessler cierpi na depresję poporodową? "Czułem dużo lęków, potrzebowałem pomocy"

Choroby nie odpuszczają Larze i jej dzieciom

Ja od początku tygodnia jestem uwięziona w domu. Pierwszy raz od 8 lat biorę antybiotyk. (...) Do tego zmęczenie milion, bo teorie co do tego, co to za choróbsko były różne - od anginy po mononukleoze - badania wykluczyły oba - pisała restauratorka jeszcze przed świętami. 

W święta choroby ominęły rodzinę Lary, jednak tuż po nich młoda mama trafiła z synkiem do szpitala.

Pewnie się nawet nie zorientowaliście, ale ostatnie dwa dni nas tu nie było - napisała Lara. - To dlatego, że mieliśmy niezapowiedzianą wizytę w szpitalu. Niestety mały zaraził się RSV.

Na szczęście lekarzom udało się szybko poprawić stan Bernarda i obydwoje zostali wypisani do domu. Gessler nie ukrywa jednak, że ostatnie dni kosztowały ją wiele nerwów. 

Wiem jedno, matka nie przestaje kochać i nie przestaje się bać. Od razu napiszę, że jesteśmy już w domu i sytuacja jest stabilna - skomentowała na swoim Instagramie.  

Instagram/ @lara_gessler
Autor: Instagram/ @lara_gessler Instagram/ @lara_gessler