Lara Gessler pokazała brzuch po porodzie. "Powoli będę ogarniać swoje fizis po ciąży"

2022-09-28 10:03

Od narodzin małego Bernarda minęły dwa tygodnie. Aktywność jego mamy w mediach społecznościowych nie maleje. Tym razem pokazała fanom swoje poporodowe ciało. Nie bez przyczyny. Zachęca przy tym o dbanie nie tyle o wygląd, co o zdrowie po porodzie. Popieramy!

Lara Gessler
Autor: Instagram/ @lara_gessler Lara Gessler urodziła dwa tygodnie temu.

Od porodu Lary Gessler minęło zaledwie kilkanaście dni, a my już widzieliśmy sporo elementów jej życia z dwójką dzieci. Tuż po narodzinach małego Bernarda, restauratorka pokazała swoje porodowe zdjęcie, które otrzymało niemało zachwytów od fanów. 

Równie uroczy był moment poznania braciszka przez córkę Lary - Nenę. Teraz przyszedł czas, w którym świeżo upieczona mama dwójki, postanowiła zająć się sobą i swoim ciałem po porodzie. Nie chodzi jej jednak o ćwiczenia i powrót do płaskiego brzucha, a raczej o kwestie zdrowotne. 

Dowiedz się: Dlaczego fizjoterapia uroginekologiczna jest polecana przez mamy i nie tylko?

Magda Gessler: Wnuczka odziedziczyła temperament po mnie!

Przeczytaj też: Fizjoterapia dna miednicy szansą na zdrowie intymne

Na zdjęciu wstawionym na instastories, Lara pokazała się w bawełnianym staniku i dresowych szortach, a także w ręczniku na głowie. Która z mam nie zna takiego widoku w lustrze? Równie autentyczny co fotografia, był opis, w którym gwiazda przyznaje, jak zamierza zadbać o zdrowie po porodzie.

A ja powoli będę ogarniać swoje fizis po ciąży. (...)

Gessler przyznała, że zamierza wybrać się do fizjoterapeuty uroginekologicznego. Tak samo zrobiła po porodzie z Neną. Do tego samego zachęca inne mamy, twierdząc, że mogą sobie nawet nie zdawać sprawy z pewnych problemów, które fizjoterapeuta wychwyci i zniweluje.

Dba o ochronę krocza, nie rozejście się waszej kresy białej, trzymanie moczu i wiele innych rzezcy, których możecie być totalnie nieświadome. 

Lara Gessler
Autor: Instagram/ @lara_gessler Lara Gessler

Lara Gessler kontunuuje tradycje kulinarne swojej rodziny. Wraz z mamą, znaną restauratorką Magdą Gessler prowadzi cukiernię i restaurację "Słodki słony", jest też autorką książek kulinarnych i pracowni kulinarnej z kursami gotowania i wydarzeniami integracyjnymi.