Lara Gessler w uroczym, rodzinnym filmiku informuje o kolejnej ciąży. Gratulujemy

2022-03-29 12:06

Rodzina Gesslerów znowu się powiększy. Lara Gessler właśnie poinformowała na swoim Instagramie o kolejnej ciąży. Jej pierwsza córeczka ma półtora roku, a restauratorka prezentuje już spory brzuszek. Cała rodzina wygląda uroczo!

Lara i Magda Gessler na rodzinnym zdjęciu.
Autor: Instagram/ @lara_gessler Lara i Magda Gessler na rodzinnym zdjęciu.

Baby boom w polskim show-biznese trwa w najlepsze. W ostatnim czasie urodziło się sporo dzieci. Niedawno mamami zostały Joanna Opozda i Ewa Farna. Niedługo urodzą Aleksandra Żebrowska, Anna Czartoryska-Niemczycka i Maja Hyży. Do tego grona dołącza Lara Gessler, która także urodzi w 2022 roku. O wesołej nowinie poinformowała właśnie swoich fanów na Instagramie.

Przeczytaj też: Asia Opozda jest w szpitalu z miesięcznym synkiem. "Warunki są skandaliczne."

Pod postem Lary posypały się komentarze z gratulacjami. Życzenia popłynęły między innymi od innych znanych mam ze świata gwiazd - Mai Bohosiewicz, Zofii Zborowskiej, Moniki Mrozowskiej i Maffashion. 

Dowiedz się: Lewandowscy kupili córkom psa, ale... Jest pewien problem

Lara Gessler kontunuuje tradycje kulinarne swojej rodziny. Wraz z mamą, znaną restauratorką Magdą Gessler prowadzi cukiernię i restaurację "Słodki słony", jest też autorką książek kulinarnych i pracowni kulinarnej z kursami gotowania i wydarzeniami integracyjnymi. Celebrytka ma 33 lata. Ze swoim drugim mężem ma już córkę.

Całej rodzinie składamy szczera gratulacje i czekamy na ujawnienie płci maluszka. 

Lara Gessler w drugiej ciąży
Autor: Instagram/ @lara_gessler Lara Gessler w drugiej ciąży
Lewandowska i Karpiel-Bułecka imprezują do rana
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza