Lara Gessler w smutnym wpisie. Tego ona i jej dzieci nigdy nie doświadczą

2023-03-15 12:19

Lara Gessler często podkreśla więź ze swoją mamą, babcią jej dzieci. To jednak tylko skrawek życia rodzinnego, które można wielopokoleniowo celebrować. Młoda Gessler regularnie wraca do śmierci swojego taty i myśli, jakim byłby dziadkiem dla dwójki jej pociech.

Lara Gessler
Autor: Instagram/ @lara_gessler Lara Gessler nie po raz pierwszy porusza temat śmierci swojego taty.

Odkąd 33-letnia Lara Gessler została mamą, wiele jej publikowanych w internecie treści dotyczy dzieci i macierzyństwa. Jako córka słynnych restauratorów, kontynuująca ich tradycję, wiele pisze też właśnie o kulinariach. Wraz z mamą, znaną restauratorką Magdą Gessler prowadzi cukiernię i restaurację "Słodki słony".

Oprócz tego nie brakuje u niej uroczych, rodzinnych wpisów z niedzielnych obiadów u znanej mamy. Ostatnio jednak na profilu Lary pojawiły się dość nostalgiczne przemyślenia w kwestii jej dzieci i kontaktu z dziadkami.

Przeczytaj też: Lara Gessler wyznała, czy ochrzci dzieci. Tymi słowami włożyła kij w mrowisko?

Magda Gessler: Wnuczka odziedziczyła temperament po mnie!

Przeczytaj też: Lara Gessler z noworodkiem w domu, mąż w hotelu odpoczywa po narodzinach. "Potrzebowałem się wyciszyć"

- Od kilku dni przewija mi się w głowie scena, której nigdy nie zobaczę. Obraz Neny, z jej rozczochranym włoskami i wyciągniętym językiem, wołające „Dziadziusiu! Dziadziusiu!”. I mogejo Taty, który już przykucnął i czeka na nią z otwartymi ramionami, by po chwili ją przytulić i pocałować. Tego nigdy nie zobaczę, choć widzę to setki razy. Kończyłby dziś 65 lat - tymi słowami i zdjęciem z dzieciństwa Gessler uczciła rocznicę urodzin zmarłego taty.

Wielu internautów wzruszyły przemyślenia Lary.

- Kurde, jeszcze bardziej doceniam Dziadka Romka z Mikołajek - napisała użytkowniczka serwisu.

- Fajny tata żyje zawsze w fajnych wspomnieniach i kiedyę jej opowiesz o dziadku - pocieszył ją ktoś inny.

- Doskonale rozumiem ból i zal. Ja widzę flash w głowie, jak mój tata trzyma mojego wówczas 2-miesięcznego synka na rękach i patrzy na niego z tak wielką miłością… kilka dni później już nie żył, zmarł nagle, niespodziewanie, miał wtedy 54 lata - podzieliła się swoją historią jedna z fanek. 

Piotr Gessler zdążył poznać wnuczkę Nenę. Córka Lary urodziła się w październiku 2020 roku, a jej dziadek zmarł 27 sierpnia 2021. 

Dowiedz się: Nie chodzi o opiekę nad dziećmi - oto 5 powodów, dla których więź z dziadkami jest ważna

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza